Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pilács

    senior tag

    válasz Stitch #4636 üzenetére

    Na szal, 2 éve S5600-al kezdtem, aug. óta D60+18-55, kb dec. óta van 18-105VR. Lehet csak berögződés ez az obi kitologatás, az 5600-nál szinte csak úgy tudtam mosni a hátteret, itt meg pont fordítva van :U Nagyon szeretnék egy nagylátót, de arra nincs pénzem, nagyon tetszik a rajzolata és átfogása pl a 14-24-nek, csak az ára nem :((( Talán azt mondhatom, hogy általánosságra nekem elég lesz a 18-105, igaz ennek nem tetszik a geometriai torzítása, de olcsó volt. Kicsi pézből kell gazdálkodnom. Most találtam használtan pár makró obit, 30-50e ft magasságában, természetesen manuális fókusszal, de van D távolság mérés, és így nem olyan vészes (kérdés, hogy meg van e még). A legrosszabb, hogy nem ismerem a régi obikat, biztosan hozzá lehet jutni olcsóbban, és biztosan kiszolgálna, de ugye ki válik meg ezektől? :N Na meg biztos meg lesz a tanuló pénzem is, pár obit tuti becsókolok hogy rossz lesz, de majd bele jövök. Most majdnem vettem egy Tamron obit, ottkar fórumtársunk aki tapasztaltabb bele vágott, én visszaléptem, mert pl nem volt rajta bajonett, és full manuális lett volna. Sokat mászok a fűben (néha még gép nélkül is :DDD ), talán még olcsóbban beszerezhetőek a makró obik, mint a nagylátók. Most várok pár emailt, és meglátom. A kép amit linkeltél valóban klassz! A lényeg, hogy szeretnék egy másik obit is, ami más célt szolgál mint a 18-105, egy obi elég sovány készlet :)) és meglátjuk tetszik e amit csinálok vele, vagy sem. :U

    Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

Új hozzászólás Aktív témák