Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zethepolee

    tag

    válasz DJTJ #10672 üzenetére

    Szerintem Vodát inkább ne vegyél. Trémobilos elég jó.

    A Nokiádon futó Garminról tudnál küldeni infót? Ehhez hasonló Symbian telóra kellen vmi. Köszi.

  • Teszla_

    senior tag

    válasz DJTJ #10672 üzenetére

    Nekem itthon vodás van, "internet szabadon" csomaggal, amit már tudtommal nem lehet kapni náluk, csak korlátos csomagokat. Ha jól tudom a modem k3520-as, aminél már van újabb is. Ez 3,6Mbps-t tud, bár elvileg frissítéssel tudná a dupláját. Én nem próbálkoztam vele, mert nyiregyen és mátészalkán tudtommal nincs még a vodánál 7,2megabit. Jah, és a voda az egyetlen, ahol nincs edge. Ezt jó tudni, mert ha nincs hsdpa, vagy 3g lefedettség, ott csak gprs-t lehet használni.
    A modem nem szereti, ha pl sarokban van használva a szobában. Ott csak gprs-t talál. A szoba közepén, 2 méterrel arrébb már megy a hsdpa. Ez sóstóhegyen van konkrétan. A sebesség elég változó. Általában 1-2mbit környékén mozog. Ritkábban szokott menni 0,5mbit-tel, vagy 3mbit felett. Viszont ha csak gprs-szel megy a net, akkor borzalmasan lassú tud lenni. Van, amikor hosszú másodpercekig "nincs net" aztán mintha mi sem történt volna, megy tovább. Ez sokszor előjön gprs-nél.
    A hozzá adott szoftver tudja mérni a le-feltöltést, azt hiszem korlát is beállítható, telepítés után restart kell neki, különben nem ismeri fel a modemet. Én nem nagyon használom, inkább a du metert.
    Telefonban használva a sim-et, nem jönnek elő a gprs-es kihagyások, ott okés a sebesség. Netrádióra is megfelel.
    Remélem tudtam segíteni. Ha valami érdekel, kérdezz nyugodtan.

    Szerk: vodánál van hitelképesség vizsgálat. Úgyhogy fel kell készülni, hogy kérhetnek előre egy csinos összeget. Több 10e huf-ot is akár.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák