Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SipiBcs

    őstag

    válasz ovecs #3193 üzenetére

    Üdv itthon Ovecs! :)

    Nincs harag!!

    1, Legyen így
    2, Nincs ellenvetés
    3, Ha az első point megvalósul, akkor ez már felesleges
    4, Te nem voltál, így nem tudhatod, hogy csüt. este szóltam, hogy leghamarabb ma este játszom. Ennek több oka van. Elvették a kedvem a game-tól. Majd akkor játszom war-t, ha úgy érzem, hogy megy a játék. Mellesleg melóból melóba csöppentem a hétvégén, nálam általában így telik a péntek-szombat! :O

    "Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ovecs #3193 üzenetére

    ok,semmi gond,üdv itthon!viszont aki tud egy működő ph ts passt,adja már meg légyszi,mert tegnap az Istennek sem sikerült bejutnom :( meg azért annyit kérnék,hogy jó dolog a ph-s war is,de ha már van egy saját csapatunk is,gondoljunk azokra is,akikért nem kapkodnak annyira a ph-sok war ügyben,mert ha a ph-n gyűlünk össze,tuti az lesz a vége,hogy igyis-úgyis kiszorulnak páran,6fölött már sztem nem érdemes warozni...mindegy,majd alakul...egyébként nem tartom jó ötletnek ezt a megoldást,mert eddig az volt,hogy lesse az ember a ts-t,jönnek-e fel 8kor emberek,mert pikk-pakk kiszorulhat,hacsak épp rosszkor megy ki cigizni,én nemegyszer jártam már igy,hogy 8kor sas honlapon,van-e valaki ts-en,sehol senki,810kor jövök cigiből,és akkor már a warszerón voltak a többiek....és nem hiszem el,hogy ez a nem irogatok senkire xfire-n igaz.inkább az,hogy bizonyos emberek között működi,bizonyosak meg nem annyira kivántak,max ha nincs jobb szólok neki kategória.ez ellen nem tom,mit lehetne tenni,és erre még most jöhet az is,hogy ph ts,effektus ugyanez,és most akkor mi van azzal,aki nem annyira ismerős ph-s berkekben,hogy ott cseverésszen,vagy pl.nem mindenkivel ápol felhőtlen kapcsolatot?nem kéne ennyire a ph-hoz húzni,ez a véleményem.hiába érvel azzal Andrish,hogy nem mentem warozni,hivott 3szor,egyszer mentem,kétszer rosszkor jött a dolog,és az utolsó alkalom is volt fél éve...tehát ezt nem tekinthetem mérvadónak.sajnos vannak "kelendőbb" járékosok nálam,a ph-sok meg persze törekednek összehozni egy jó warcsapatot,ez van.de meg is mondtam,hogy ez nem egészséges,mert ebből csak a vita van,és kit érint jobban?hát nem a 2 csapat "sztárjátékosait"...márpedig ha igy nézem,és mindig jön ez a közöswar,közösts-dolog,tuti kiszorul az ember a listán átlagos online számot nézve mondjuk 6-7.helyre.és most akkor erőszakoljam ki,hogy legyen 7v7 war,mert tőlünk is,meg a ph-ról is van fent már 3-3 ember?ez olyan hülye dolog,amikor érzi az ember,hogy csak nyűgnek érzi magát,ez mégsem olyan,mint a pub,hogy 10v10,és érzi is,mert egyébként a kutya nem hivná,ha nem kellene a ts-t bambulva lesni,mikor tud bepofátlankodni...csodálkozol,hogy rossz a hangulatom?ezért is van például.és most akkor lehet 2 ts-t is sasolni,hurrá.furamód valahogy 1 hónapja még nem volt ilyen jó vélemény a ph-ról persze leszámitva 1-2 tagot,most meg jött ez a cb mizéria,és jópáran feladták a véleményüket miatta... :B

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák