Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RI/OS

    őstag

    válasz theniel #5621 üzenetére

    Melyik dx11 játékban nem megy 80-100fps-el?

    Mert nekem a metron kivül mindegyikben megy annyit.
    Bad company 2, avp, dirt2.

    A metro is megy annyit egy nv physX kártyával.

    [ Szerkesztve ]

  • G4NXST4

    tag

    válasz theniel #5621 üzenetére

    "A DX11-ben használhatatlanok még a 5970 esek is."
    Majd ha kipróbáltál egy ATi Radeon HD 5970-et utána okoskodjál ;)
    Ezt nem azért írom, hogy bekapcsolódjak a Nvidia, ATi fanok harcába, csak azért !!!mert ez élég buta kijelentés!!!
    Az is merész kijelentés, hogy DX10-ben kb. "ugyanolyan sebességen" műszik a két videokártya.
    A kisöcsémnek Nvidia GeForce GTX 295 van és néha szoktuk összehasonlítani a két erőgépet.
    Hasonlítsuk is össze a ATi Radeon HD 5970-et meg a Nvidia GeForce GTX 295-et.
    Az ATi átlagban 10-20-30 FPS-el veri az Nvidia-t 1920x1080-on, ja és még az ATi-nak 2560x1600-on is magasabb az FPS, mint az Nvidia-nál 1920x1080-on.
    Ha nem hiszed el, akkor néz meg pár tesztet pl. ezt: [link]
    Szerintem meg azt sokan félre értik, ha azt írják, hogy az Nvidia le van maradva az ATi-val szemben. Mert az Nvidia DX10-es GT200b chippel felvértezett videokártyái 2009. január 8 jelentek meg és az ATi DX11-es első DirectX 11 API-ra épülő videó kártyája, a Radeon HD 5800-as családja 2009. szeptember 23.-án jelent meg, és erre az Nvidia DX11-es kártyái csak 2010 március 26-án fog megjelenni. Ne erre értik az emberek azt, hogy lemaradás nem pedig a ATi Radeon HD 5970 vs. Nvidia GeForce GTX 295 összehasonlításokat, ez a fajta összehasonlítás kb. a ATi Radeon HD 5970 megjelenésével megszűnt.
    Ja és még egyszer leszögezem én nem vagyok ATi fan, csak a tényeket írtam le. Egyébként a kedvenc kártyám, vagyis inkább sorozatom a 8800 series, aminek köszönheti az Nvidia a fiatal korosztálynál elért eladási sikereket.

    nagyonromlik

Új hozzászólás Aktív témák