Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz carl18 #17972 üzenetére

    Nem vagyok ebben biztos,de nvidia szerintem valamit lépni fog ez ügyben, hogy a gamer VGA alkalmas bányászatra. Vagy pedig valami Bios kóddal figyelni fogja milyen használatra volt használva a VGA vagy ilyesmi és nem rendeltetés szerű használat miatt garanciát von el, ezt el tudom képzelni.

    Jack@l:
    Egyben nézd mire képes a Xavier egy Nvidia GPU- X86 CPU val szemben és mit tervez Nvidia az Orin-nal. Tippre 7 nm gyártásnál 15 wattból 2 TFLOPS FP32 számítási teljesítményt gondolok.
    Egyébként ARM előrébb jár mint Intel sok téren, ők veszélyeztetik a legjobban technológiailag a Király koronáját.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz carl18 #17972 üzenetére

    Ja. Ráadásul a Volta eléggé mining monster a Pascalhoz viszonyítva. Egyedül a Cryptonight nem megy neki, de az a Vegán kívül nem megy semminek, de a Vegát is veri benne az új 32-magos Threadripper.

    (#17974) b. : Az a baj, hogy nem érdekli a bányászokat a gari. Ha megpusztult, hát megpusztult. A legtöbb bányászfarm eleve olyan szerződésben veszi a bányászatra a hardvert, hogy minimum garit kérnek, cserébe az olcsóságért. Ez jó a gyártónak, mert nincs vele többet gond, és jó a bányászfarmnak, mert gyorsabban visszatermeli az árát. Onnantól kezdve pedig minden profit, ha megdöglik, hát megdöglik.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák