Új hozzászólás Aktív témák

  • Cthulhu Dawn

    őstag

    EVGA XC3

    Hogy egy kis ON is legyen. Elvittek ma a 1080 TI-omat ugyhogy vegul behuztam egyet kiprobalni. A sorsa aztan majd eldol, mert STRIX-re, vagy TUF-ra vadaszok normalisabb aron. Jelentem a kartya vegen levo piros elem eloben megtragyabb, mint a promocios kepeken :DDD . Felfoghatatlan mit erezhetett a dizajner, de ettol fuggetlenul jol muzsikal. Erdekes, hogy ahhoz kepest mennyivel kisebb, mint a 1080 TI STRIX csak 80 grammal konnyebb nala. Amit kisporoltak a POSCAP-eken azt beleontottek a hutesbe ;] .


    Memoria +1200, GPU +160, ezzel 2100 Mhz-nel peakel, de inkabb 2025-2075 korul van el. 107.4% a power limit, HWinfo szerint 330 wattot szippant el, az egesz rendszer Ryzen 5 3600x@4.35 tarsasagaban 552 wattot tud leenni a falrol kombinalt szintetikus terheles alatt, homerseklet 80 foknal megall.

    Egyelore csak Red Dead Redemption 2 benchmarkot toltam vele, a tobbit reszletesebben majd kesobb kiposztolom. Minden beallitas kibekkelve 3440x1440-en. 33-rol (1080 TI) 63.5 FPS atlag, minimum FPS 24.5-rol 47-re nott.

    "There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

Új hozzászólás Aktív témák