Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    addikt

    válasz laychi #33562 üzenetére

    Régebben a demo-t külön vették, mert rosszabb volt.
    Én a fullossal csinálom, nem is néztem a tiéd verzióját, de ezt is megírtam akkor. 1200-esbe annyi mindent írtam...mindent.
    Jelen esetben a ramoknak semmi köze hozzá, régen csináltam gpu tesztet is, ahol csak az msi ab-t variáltam. Csak a TR-ből 3 féle teszt volt tőlem. Szoktad írni, hogy kikapcsolt Rebar, meg kikapcsolt HT. Azok mind jók, ha nem is sokat, de adnak. Azért találták ki őket.
    Rebar off: [kép] [kép]
    Azt is megírtam, hogy a Rebar ugyan nem tudom hogy mit csinál, de a cpu pontok rosszabbak lesznek, a gpu meg jobb.
    Van játék ahol semmit sem változtat, de itt mennyivel rosszabb a cpu pont. Olyan, mintha a proci besegítene, így ugyan kevesebb cpu frame, de a kijáratnál, ami a lényeg jobb.

    Rebar off:

    Min: 179
    Avg: 262

    Rebar on:

    Min: 144
    Avg: 225

    Mivel a cpu frameszám sokkal jobb, így beáldozható egy része a gpu számára. Ne kelljes sokat görgetni, itt van ugyanez az 5GHz-es, csak Rb on: [kép]
    Ezek szerint tök feleslegesen írogattam az a sok szar tesztet, mivel senki sem olvasta.
    Ma jön meg az "új" kártyám, azzal úgyis másik topikba megyek ;) zeb teszteknek vége, öröm, pezsgő ;]

    Totig: thx ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák