Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz AsakuraDave #12062 üzenetére

    Ha 6800XT 260-270Kért megvehető 3080at meg 350(inkább 370-390)kért is lehet venni ott nincs miről beszélni. 6800XT sokkal jobb vétel.

    btw én 4Kra veszek vgat egy 1070TI lesz váltva. 8GB rammal 4Kn meg egyértelműen beüt 8GBnél hogy kevés a memo.

    HA MSRPn lehetne venni 3080at akkor is 6800XT 50$al olcsobb. Így máris nem gond az a 4% difi jobb az ár/érték aránya. És nincs memo gond (és én evvel egyszer már megjártam többet én nem hiszek az épp elégben).
    Ráadásul én úgy látom RDNA2 konzolok miatt még nagyot fog fejlődni. DLSS továbbra is pár cím lesz míg Superresolution menni fog konzolon és ha ott akkor pcs RDNA2vel is.

    Ezen felül még meg kell nézni ki mivel játszik a mostani felhozatalból. Van ahol nagyon hasít 6800, van ahova meg amperet kell venni. Azt nem értem, hogy mért tesztelnek jellemzően rage nélkül. Az a +1-2% máris 1-2%ra csökkenti a 3080 előnyét.

    Ahol NV előny van az az RT. De az 4Kn akkora FPS dropot 4Kn, hogy én kihagyom. Ezen felül aki pl közvetít... oda is jobb ampere. Engem ez nem érint szóval nekem mind1.

    Ja és nekem 99% tápot is kéne cserélnem 3080hoz. Durva fogyasztási tüskéi vannak. Egy jobb min 750Wos táp meg megint csak pluszköltség.

    Sztem én is berendelem a 6800XTt. Ha megjön 270K alatt happy. Ha nem akkor meg megvárom míg beesik az ára. (HA kapnák MSRP ár alapján 290-300K körül 3080at még az sincs kizárva)

    szerk: "Egyelőre csak az új Radeonokon működik a Godfall sugárkövetést használó effektje
    A fejlesztők az NVIDIA GPU-ira később hoznak majd egy memóriakímélőbb implementációt.
    " NC :)

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák