Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rup1u5

    nagyúr

    válasz bozont #15460 üzenetére

    Ez igaz. Nem adnak pontos képet a monitorozó programok, ezért érdemes a dedicated-et figyelni. Az valamivel közelebb van a valósághoz. Én úgy figyeltem meg hogy RT bekapcsolása olyan 1.5x-es memóriafoglalást eredményez, tehát ha RT nélkül 4.5 körül mozog akkor RT-vel felkúszik 6-6.5-re. Minden esetre így sem túl bíztató azt látni hogy a dedicated bele-bele nyal a 8GB-ba. Még szerencse hogy nem nagyon használok RT-t mert szerintem ahhoz kevés a 3070. Következő upgradenél duplázom a VRAM-ot is most hogy van procim ami meg is hajtsa.

    #15461sixpak
    Azt hittem van valami titkod, hogy 6GB alatt tartod a VRAM foglalást 3440-en. :D
    Gond nálam sincs csak lassú lesz minden mint egy öszvér. Akkor csak belakják nálad is a játékok az VRAM-ot. Ez a "még épp elmegy" kategória. Visszautalva pandras83 kérdésére, ez bizony már a "limit érződésének" jelensége. Legalább is azon a felbontáson amit mi használunk. 1080p-n ellesz vígan de azért hosszú távra ott sem terveznék tekintve hogy 3-4 éves játékok is képesek kiakasztani bizonyos körülmények között.

    [ Szerkesztve ]

    Why don't you knock it off with them negative waves!

Új hozzászólás Aktív témák