Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    Ma sikerült beszerelnem a "friss szerzeményt", EVGA 3070 Ti FTW3 ultra képében
    Egyelőre minden rendben, pár tesztet lefuttattam, pl a superposition a korábbi 8800-8900 pont sávból (3060 gaming x) 15.200pont lett, szóval hasít, leginkább bele bele fut a 144hz limitbe amit a driverben belőttem mert 144Hz max a monitor

    Egy dolog tűnt fel, egyelőre minden alapon persze, hogy a hwinfo és az afterburner szerint is max voltage limitbe fut, 1.098V azt hiszem amit ilyenkor ad neki alapon, és azt írja, azért korlátozza a teljesítményt, mert max feszültséget kap
    Mindeközben 95-98% gpu load, 270-280W (310W alapon a max neki, 325W a max amit beállíthatok)
    Freki közben 1960Mhz az 1860MHz helyett, de ezt a gaming X is eljátszotta, hogy tunning nélkül közel 100MHz-el a gyári boost felett futott, annak az OC scan Curve alapján 2045MHz-en futott

    Hőfokok 59-60fok teszt alatt

    Lehet hogy gyárilag nagyon tolja neki, és nem ártana egy kicsit lejjebb venni? Még nem nyomtam rá az OC scan-t

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák