Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exodion

    aktív tag

    válasz deadwing #11453 üzenetére

    Sőt igazából mégegy ilyen videót fölösleges feltölteni... Szóval, a kártya összenyomása lehet valamicskét javít a dolgokon, Heaven Benchmarkot futtatok 1920x1080 -ban. Eleve a Heaven hát hagyjuk, de még azt is FullHD -ban, szóval nem ez a kategória. Leraktam a következő X16 -os slotba ott már csak kb 5centi hely van a ventik meg a ház alja között. Teszt elindít, 55-ről 83-ra kb 5másodperc alatt. Feltoltam a temp limit -et 90-ig 30sec alatt 90C. Összenyomtam a kártyát amennyire merem, lementünk 86C -re. Feltoltam a kártyát, alaplap megint reccs 68C. Szóval hacsak nem minden portom rossz akkor nem port. Ha az öcsém hazaért akkor bepakoljuk hozzá az M8E -be és meglátjuk.

    Plusz infó viszont, hogy mióta megbabráltam az Aura nem látja a kártyát... ja pech passz hogy mi történt.

    ELFOGADTÁK a garanciafutárt. Holnap jön a GLS a kártyáért. Na most kéne ezt a hibát úgy megfogalmazni, hogy egy újszülött csecsemőnek ha felolvasom is megértse. Mert a videó ugye kevés volt hétfőn... Lehet csatolom az ASUS válaszát is a problémára... Ezt még nemtudom hogy írom meg... nekem a videó tök egyértelmű volt

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák