Új hozzászólás Aktív témák

  • Siszibatya

    tag

    válasz ucli #4250 üzenetére

    Szia ! :)

    Szét ne fúrd a házat a kártya hőfokai miatt ! A levett oldallap segített egy kicsit a hőfokokban.

    Tuningot szerintem ne erőltesd , nem ér annyit , pláne úgy , hogy nálad nem volt stabil és fagyás lett a vége.

    Másik házat tervezel szerintem inkább add el , eredeti állapotban ahogyan van, vagy félrerakod emléknek.

    A levett oldallappal légáramlat útja így megtörik és nincs a kívánt légcsatorna elvileg. Nemtudom milyen minősítősű a tápod, de nem kell feltétlenül lecserélni. Lehet venni 24pines és 8pines hosszabítóból is minőségi harisnyázottat , többféle színben a táphoz. pl. Bitfenix

    A ventillátorokhoz nem kell külön ventilátorvezérlő. Pl. Lepa Bol.Quiet veszel annyi db-ot amennyi kell a házba , ezt tudja az alaplap is vezérleni . Y elosztó kábeleket veszel és rákötsz mondjuk 2db ventit.

    Inno3d biztos nem vettem volna , Aorus ha jól tudom van néhány fórumtársnak . Nem szabad azért figyelmen kívül hagyni a többi márkát : asus, msi ,hof, zotac, evga kártyáit Ezek árban drágábbak valószínűleg ,mint az Aorus.

    Egyébként Aorus xtreme változata is volt már itt valakinek ha jól emlékszem.

    Üdv.: Tamás

Új hozzászólás Aktív témák