Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabor_h91

    csendes tag

    válasz Mate #4660 üzenetére

    mate3553: Ha hétfőn megjön a kártya, milyen programmal teszteljem majd illetve milyen adatokra vagytok kíváncsiak?

    Ez engem is érdekelne! Szívesen letesztelném a kártyám amikor megérkezik kedden a rendelt konfigom.
    Már csak azért is mert ha valami gondja van akkor vissza tudjam küldeni minél előbb :K
    De nem igazán tudom mivel is kell tesztelni (soha nem volt még ilyen drága konfigom, így nem is foglalkoztam ilyennel)

    Kösz
    G

    Asus H97M-PLUS | GTX 970 Gaming G1 | i7-4790 | Corsair 16 GB 1600mhz | Corsair 550d | Samsung Galaxy s6 Edge

  • gabor_h91

    csendes tag

    Hali
    Gondoltam leírom a véleményem az általam használt kártyáról hátha valakinek segít majd a döntésben :)

    Kedd óta használok egy Gigabyte G1 970-et. Se tuning és semmilyen benchmark nem érdekel így ezeket nem is próbálgattam .. teljesen felesleges :N A lényeg az amikor használod tökéletesen működjön :)
    A játékok nagyon szépen futnak 70-80 fps-en. ( Wot, HoN, The Forest, BF4, CsGO amiket így pár nap alatt próbáltam)

    "Cicergés" nincs. Egyedül a Windows 7 élményindex tesztjénél jött elő egy minimális de azt is csak akkor hallottam ha levettem a ház oldalát és közelről füleltem :)

    Hátrány:
    - Egyetlen hátrány tudnék mondani és az pedig hogy kicsit hangos a hűtés Kb 30-45%-on semmi hangja nincs de 50-60%nál már eléggé kihallani ( persze csak akkor ha a játékhangot leveszem ...) és 80-100% on már eléggé süvít

    Én megvagyok vele elégedve. Remélem később sem lesznek vele problémák :)

    Üdv
    G

    Asus H97M-PLUS | GTX 970 Gaming G1 | i7-4790 | Corsair 16 GB 1600mhz | Corsair 550d | Samsung Galaxy s6 Edge

Új hozzászólás Aktív témák