Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batt

    aktív tag

    válasz HSM #8838 üzenetére

    Senki nem ígért semmit,de a tendencia azt mutatja,hogy eddig az újabb karik-kal 1-1,5évig minimum el lehetett játszani kompromisszumok nélkül! Ez a tendencia talán (sajnos) most kezd megváltozni! (ami ugye a fejlesztők hibája)

    Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

  • joysefke

    veterán

    válasz HSM #8838 üzenetére

    haggyám'a

    Állítottam olyat hogy lehet hova reklamálni, vagy az NV ígért bármi ilyet? Nem állítottam. Csupán annyit mondtam, hogy az általad is hangoztatott közvélekedés ami így hangzik:
    "miután megvetted a szarjukat már le sem szarnak, onnantól már az a lényeg, hogy minnél szarabbul fussanak a kártyádon a játékok hogy mihamarabb vegyél újabb szart" nem teljesen igaz,

    a gyártók is monitorozzák a piacot, van némi ráhatásuk a fejlesztőkre etc és nem érdekük az, hogy friss csúcskártyák vásárlói rendszeresen csalódjanak. Nyilván nem tartják a markukban a fejlesztőket és ha valaki olyan játékot akar csinálni, ami alatt a csúcskártya is kifekszik (a la Crysis/Crysis3) hát lelkük rajta, de ez egyértelműen nem lehet cél.

    Márpedig azért nem, mert felsőkategóriás kártyát nem csak az vesz, akinek több pénze van mint esze, hanem az is, aki nem akar a beállításokkal bajlódni meg izgulni, hogy maxon el fog-e futni rendesen a játék, hanem csak a gondtalan játékélményre koncentrálni.

    Ha egy felső kat kártyával is állandóan (és nem csak eseti jelleggel) előfordul az mint a középkategóriával, hogy keresgélni kell a beállításokat, ahol FHD-n még szépen fut, de még nem csorbul lényegesen a grafika, akkor lesznek emberek akik azt mondják: le vagytok ejtve, mert innentől kezdve az a minimális látható grafikai többlet amit a felső kat kártya nyújta közép kattal vagy a közép kat tetejével szemben nem éri meg a borsos felárat, hiszen így is úgy is szopni kell, márpedig ha nem tudom a beállításokkal való játszadozás nevű szopást kikerülni, akkor minek fizessek? És vesz 970 helyett 760-at...

    J.

Új hozzászólás Aktív témák