Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz proci985 #98362 üzenetére

    "hanyadik kartyad is arulod epp az apron? ez az elso, a masodik, a harmadik, a negyedik, vagy mar meg tobbnel tartasz? innentol kezdve ha te tudtal venni tobbet, akkor lehet kapni, nem?"

    Jelenleg nem árulok semmilyen kártyát. Egyetlen egy 3080 TUF-om volt azt adtam el. Szerencsém volt berendelni egy 3080 FTW3 ULTRA-át is. Persze vehettem volna több 3080-at is de 500.000 -ért. Amire te jöttél, hogy hisztéria meg fake news, pedig ez az igazság.
    Neked a "lehet kapni" azt jelenti, hogy heti 4-5db horribilis áron de TE mondtad, hogy NORMÁLIS áron lesznek 1-2héten belül és bannolsz minket mert MI beszélünk hülyeségeket. Még is jelenleg ott tartunk, hogy múlt héten kb semmi nem volt ami volt az is 500 felett. Mai Ipon-os Giga is pl 530-ért. De persze ez is fake news én találtam ki most.

    "eleg sok mernok (villamos / infos is) van a forumon. de persze, megprobalhatsz meggyozni arrol, hogy nem ertunk hozza"

    Ahhoz képest levagytok ragadva a memória méretén :) De akkor fejtsétek már ki, hogy miért is olyan nagy gond ez a GDDR6X 10GB? Továbbá ott a bizonyíték a 3090, hogy semmivel nem lenne erősebb 20GB-al.De akkor ti pontosan értitek, hogy hogy működik mi van ezen memória technológia mögött. Érdekes, hogy én egyszerű paraszti ésszel tovább látok azon hogy 8,10,16,20. Az egész ott tart hogy farokméregetés, lehet az 40centis ha 5mp alatt elsül, érted?


    [link] 3080 TUF OC 427k tessék

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák