Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz VTom #70247 üzenetére

    Testing conducted by AMD Performance Labs as of October 20th, 2017 on the 8GB Radeon RX Vega56, on a test system comprising of Intel i7 7700X CPU (4.2 GHz), 16GB DDR4-3000 Mhz system memory, and Windows 10 x64 using the game Destiny 2 on the highest preset. PC manufacturers may vary configurations, yielding different results. At 2560x1440, the Radeon RX Vega56 scored 52.0 FPS with Radeon Software 17.10.1 whereas the Radeon RX Vega56 scored 74.6 FPS with Radeon Software 17.10.2. Performance may vary based on use of latest drivers. RS-184
    Testing conducted by AMD Performance Labs as of October 20th, 2017 on the 8GB Radeon RX 580, on a test system comprising of Intel i7 7700X CPU (4.2 GHz), 16GB DDR4-3000 Mhz system memory, and Windows 10 x64 using the game Destiny 2 on the highest preset. PC manufacturers may vary configurations, yielding different results. At 2560x1440, the Radeon RX 580 scored 34.7 FPS with Radeon Software 17.10.1 whereas the Radeon RX 580 scored 52.2 FPS with Radeon Software 17.10.2. Performance may vary based on use of latest drivers. RS-185

    Azt is tegyük hozzá, hogy attól, hogy valamit game readynek hazudnak a gyártók még nem lesz game ready. Az AMD-nek a 17.10.2-ese sem volt az, annak ellenére, hogy azt a profilt a végleges játékra tervezték. A fő oka ennek, hogy a 17.10.3-ban és a 17.11.1-ben is újabb profilt kapott a játék. Az NV-nek is kész volt valószínűleg októberre, csak mostanra tudták comittelni, de ez sem valószínű, hogy az utolsó profilfrissítés a Destiny 2-re.

    Ennyit viszont nem tudsz találni egy játékra, csak akkor, ha az előző profil szarul működik. És az sem véletlen, hogy az AMD és az NV is pont talált ugyanúgy 30-40%-ot a végleges játékra optimalizált profillal, a bétához optimalizált profilokhoz képest. Az most teljesen mindegy, hogy az NV ezt három héttel később adta ki, ez pusztán a fejlesztés menedzselésének a problémája, nem a konkrét megvalósításé.
    Nyilván ezzel nincs baj. Azzal már sokkal inkább, hogy ezt az AMD és az NV is úgy adta el, hogy micsoda csodát tettek. És sokan még vevők is rá. Az igazság ezzel szemben az, hogy rossz volt a béta profil mindkét gyártónak. Valószínűleg mindketten ugyanattól vesztették el a sebességet, abból ítélve, hogy ugyanannyit találtak, ráadásul lényegében ugyanott.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák