Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz keIdor #92470 üzenetére

    Azt múltkor néztük-láttuk avagy írtad-írtam, hogy olcsóbban is meg lehet venni ha van valami ünnep.
    És mivel a kínaiaknál új év van (patkány éve) így akcióznak most is. Jelenleg 38,99 euróért meg lehet venni.

    De most nem veszek semmit... tavaly vettem elég hulladék játékot:

    - Ghost Recon Breakpoint - 60 euró
    - Division 2 Gold - 24 euró
    - Red Dead Redemption 2 Special Edition - 75 euró
    - Anthem - 15 euró

    Csak Steam-en 173 játékom van amik közül sokat ki sem játszottam. Idei-eheti :D fogadalmam azaz, hogy nem veszek semmit egy jó ideig és ami megvan azt kipörgetem... :D

    Ma már megint gépalkatrészeket kezdtem el nézegetni... 64 GB nem lenne rossz, mert most olcsó... nem, nem az... 140 ezer Ft 64 GB/ 3200 MHz CL14 RAM :DDD oké ez pont alacsony késleltetésű meg "normális" sebességű 4x 16GB-os modulok.

    Nagyon max idén egy M.2-es SSD-t kap a gép, de az is inkább 2 TB-osnak kellene lennie 1 TB helyett :U Az 1080 Ti meg jelenleg úgy tűnik jó ideig maradni fog a gépben.

    De ilyen teszteket látva: Ryzen 5 3600 vs. R5 2600: GPU Scaling Benchmark Test

    Mindjárt feldobom az alaplap+proci kombót hardverapróra és váltok egy Ryzen 5 3600-ra, mert úgy is csak Overwatch meg GTA Online megy nálam napi szinten ami gépzabáló játék.

    Megint az van hogy netezős gép lett az atomerőműből :D
    Anno a GTA IV miatt összedobott-frissített (E8400 --> i5 760, ATI HD 4850 --> Nv GTX 275, stb-stb) vasat simán továbbadtam semmi lelki fájdalom nélkül... nehogy most is egyik nap úgy keljek fel, hogy ez engem már nem érdekel annyira és menjen :U ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák