Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz snecy20 #92446 üzenetére

    Valahogy úgy.

    Erre is ment volna a refund ha nem lenne benne ennyi órám....

    Már az elején vagy 3x kezdtem újra... az átvezető videókat végig nézve meg a tutorialokat megcsinálva... egyszerűen kefélt az ideg hogy ha újrakezdek egy küldetést mert tetszett vagy szívesen újra csinálnám jobb értékelésért akkor elveszik a beállított ruházat és összeválogatott fegyverzet... elsőre azt hittem bug... másodikra azt hogy már megint...? harmadikra meg ja hogy ez ilyen...? :U

    Túl van bonyolítva és a Rocsktar szintű komplexitást meg minőséget nem a játékosok kisz*patásával képzeltem el...

    Ha tudom hogy zabálni kell meg van health core & bar, stamina core & bar meg a többi hülyeség... és a lónak is ugyan ez akkor meg sem veszem... a spéci képességet nem használtam már a GTA V-ben sem... bár azt végig sem játszottam, mert az online része jobban tetszett-érdekelt.

    Az összképet tekintve ez nekem így ebben a tálalásban és formában nem tetszik.
    Talán az előző verzió jobban tetszett volna és most is pörgetném ha lenne PC-re... de nem tudom ott is már elkezdték-e ezt a hülyeséget hogy enni _kell_ ...

    Az RDR2 Online meg full bugos... és nincs chat egy online-multi játéknál...? Rossz vicc.

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák