Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz shteer #6427 üzenetére

    Szerintem ő pont nem akart se trollkodni, se ironizálni. Csak mostanában mindenki szarkasztikus meg ironikus, aztán olyankor is azt hisszük, ha valaki épp komolyan beszél.

    DEV_NULL: Szerintem is jobbak, kiforrottabbak az NV driverek, de
    1. itt felesleges ennek hangot adni, mert itt úgyis tudja mindenki
    2. főleg ne ilyen stílusban, mert ez önmagában tényleg trollkodás, mert bár épp NV kártyánk van, nem véletlenül, de nem is elvakultságból (remélem legalább). Szóval nem fikázzuk az AMD-t sem
    3. amire írtál, az a hsz. épp egy nv driverre vonatkozott, de már írták, hogy mi történt.

    (#6432) marcusa: Én igen (lásd 3-as pont). De ha ő speciel nem olvasta vissza az előzményt, hanem csak azt az 1 szem hsz-t, akkor simán hihette, hogy ati driverrel szemben elégedetlenkednek (elvégre nv topik). És akkor beleillik az alap meggyőződésbe is, hogy nv driver jó, ati driver nem jó.

    szerk: Nem olvasom a 7850/topikot, így DEV_NULL-t sem ismerem. De ha így van, nem szóltam.
    Ha nem olvastam volna vissza, én is azt hittem volna, hogy ati driverről beszél kovy. AMD-sek szoktak panaszkodni, hogy a 13.4-es az utolsó használható whql.
    Aztán jót feltételeztem, abból indultam ki, hogy nem trollkodás a szándék, hanem a -szerintem is- megbízhatóbb NV driverek mellett ír.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák