Új hozzászólás Aktív témák

  • arcitec

    addikt

    válasz #68216320 #1212 üzenetére

    Jó az a kártya, a 3-ból nyilvánvalóan az a jobb. Egyébként meg érdekesek ezek a tesztek, a diagram mást mond és a videó is. A 1660 vs1660S :- 2 951 1660S vs 1660TI:- ‬4 287‬. Pár tesztet futtattam 1660S -re , de elsősorban azért, hogy a kártya jó-e. Úgymond stressz teszt, na meg pár játék, BF5 46 fokra melegedett. Szinte minden fullon, fhd-n. Használd egészséggel és ha bevált jól működik, a továbbiakban el lehet engedni a teszteket. A hangja meg semmi,semmi zaj, terhelve sem- (Gainward Ghost 1660S). A HD7870 meghajtva talán volt kis hangja de az sem volt vészes. És ráadásul még azon is megy minden játék. Még az RDR2 is, igaz LOW-on ;] . Szóval érdekes ez a kártya "őrület".

    Barell : Beraktam a kártyát, leszedtem a Radeon drivert, alap felbontással indult(640x480 ;] ) Letöltöttem a legújabb drivert, szerintem abban minden benne van. Majd egy újraindítás és minden visszaállt mint előtte volt(felbontás stb). Minden gyártónak van monitorozó és tunig programja. De pl egy régi MSI program is működik... [kép]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák