Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rasiel

    senior tag

    válasz Devilstudio #16065 üzenetére

    Köszi.
    Értelmét nem igazán látom, így valószínűleg nem fogom felpattintani az új BIOS-t a 1070 FTW-mre, mivel egyénileg beállított ventiprofilt használok hozzá.

    (#16069) blue01song: Troll hozzászólás volt, tehát nem gondoltam komolyan, azt írtam le, amit több helyen lehet tapasztalni a gyártóval kapcsolatban. :) Nekem sincs problémám vele, viszont én még rövid ideje használom.

    (#16070) PBrick: Pedig komolyan gondolkodtam rajta, hogy ne tegyek hangulatjelet a végére, kíváncsi lettem volna, mennyien ugrottak volna a hsz-emre. :P

    (#16058) szasanyi: "Nem merem bevállalni az az EVGA FTW Gaming kártyáját, ami amúgy nagyon impozáns."
    Szerintem tehetsz egy próbát, itt a fórumon nem emlékszem, hogy akármelyik kártyatulajtól jött volna panasz a kialakult negatív helyzet előtt, illetve után sem. Ami problémás lehet ezzel a kártyával kapcsolatban, ha igényelsz thermal pad-et hozzá, akkor annak a felszerelése lehet kicsit bajos. Rábeszélni természetesen nem akarlak. A kialakult helyzetről pedig megvan a véleményem és azt tartanám akkor is, ha pl. nem EVGA kártyám lenne, hanem mondjuk MSI vagy ASUS. Eléggé túl van parázva a téma sok helyütt.
    Összehasonlításképpen írhatnék ide pl. Win 10 témákat is, de az már nagyon OFF lenne.

    (#16072) szasanyi: 1080 FTW-nek is eléggé ingadozó volt az ára még a kialakult sztori előtt is: volt, amikor 270k-ért ment, volt, hogy 250-ért, de előfordult olyan is, hogy 280-ért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák