Új hozzászólás Aktív témák

  • MaidenFan

    tag

    Üdv 4. napja még mindig fenn áll a probléma nem boostol vissza idle-re a 1070 founders asztalon 1860/3802 folyamatosan, terhelés alatt 1911/3802 :W
    Régebbi driverrel néha vissza boostol szépen és fel is boostol 1911/4007-re ami eddig is volt az anomália előtt de ha gép restart van akkor ismét ugyan úgy 1848 vagy 1860/3802 :W
    Fogalmam sincs mi lehet, malware-t futtattom elég sokszor és a CCcleanert de semmi, természetesen DDU-val és nélküle is leszedtem a drivereket de hát semmi :W
    Most majd megpróbálom újra rakni a WIN10-et hátha megjavul de ha nem akkor már komolyan nem tudom mit kellene tenni mert nem tudom eldönteni hogy most a kártya nem jó vagy csak szoftveres a probléma bár azt már írtam hogy amikor az új benchmark tesztet lefuttattam utána vettem észre ezt a dolgot, nem tudom mennyire függhet össze a dolog nem értek hozzá de most már nagyon tele van a *ököm az egésszel :O
    Ne haragudjatok a sok rinyálásért de szerintem érthető az idegesség hogy nem képes NORMÁLISAN működni ez a rohadék kártya :W
    Ha tudnátok még érdemi információt adni hogy mi lehet a probléma azt nagyon megköszönném :F
    Sziasztok! :(

Új hozzászólás Aktív témák