Új hozzászólás Aktív témák

  • zdanee

    őstag

    Sziasztok!

    Vettem nemreg egy DELL Inspiron 6400at, X1400as vidkarival (Core2Duo T7200, 1 G RAM @667, SATA,...). A napokban eszembe jutott, hogy egy ilyen gepen mar jatszani is lehet, ugyhogy gyorsan felpakoltam ra egy HL2-t, es elinditottam. A jatek betoltott, eger megfog, az Antialiasingon kivul minden maximumon, szepen, szaggatasmentesen megy a kep. Billentyuzeten megyomom az elore iranyt, el is indulok elore, de nem am addig, ameddig a gombot nyomom, hanem egeszen a falig, es jo 5 mpig meg sem birok mozdulni. Egyszoval lagzik a gep, mint ha doomozni akarnek egy 386oson, de csak a billenyuzet hasznalatakor. Viszavettem a felbontast egeszen 640x480 es minden low-ig, de nem segitett, sot a SW rendereles sem, tehat nem a vidkarival volt a gond. USBs billentyuzeten ugyanez. Frissitettem az ATI drvert, majd az osszes tobbit is, de nem javult a dolog. Probakeppen megneztem a CS 1.6-ot is es ugyanezt csinalja. A TM Nations kivetelevel minden jatek (ami azert fura, mert a TM NVidias lenne...) lagzik. Segitsetek legyszi! Valaki belefutott mar ilyen problemaba? Az oprendszerem a DELLes XP Home SP2, gondolom 32 bites, de elmeletileg ettol meg nem kene ilyen hibaknak jelentkezni. A DELL supportoldala alapjan leszedtem a QS-t, de nem valtozott semmi. Megprobalkoztam az ottani forumon is, de valami agyas birt csak ilyet valaszolni, hogy az ATIX1400 gyenge a jatekokhoz (nyilvan, a CS1.6-hoz X1800 kene, nem?). A BIOS a legujabb, es akkor is ugyanez a hiba, ha kikapcsolom a multi-core supportot. Letezik, hogy a Home XP fogja vissza a rendszert? De a TM-et akkor miert nem? Es miert fogna vissza egy otthoni, jatszasra kitalalt rendszer, ha megolyan szutyok is?
    Elore is koszi az otleteket!

    Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

Új hozzászólás Aktív témák