Új hozzászólás Aktív témák

  • sp8787

    addikt

    válasz vvega30 #344 üzenetére

    Ezekszerint akkor a The Queen's Eyes is megvan gondolom.
    Nem igazan emlekszem mar ,hogy csinaltam annakidejen raadasul akkor nehezebb volt mivel sokkal tobb mission kellett ,hogy feltoltsd a Mission Achievement Bar-t es meg nem volt kinn az osszes DLC sem. Kb. azt tudnam elmondani most mit csinalnek ha a helyedben lennek.

    Eloszor is feltennem magamnak a kerdest: El akarok e jutni a Way of the Nioh fokozatig es azt vegigcsinalni valamint megcsinalni a 999 szintu Abyss-t? Ha nem akkor csak itt ott farmolgani kell es eroltetni a DLC-ket.

    Ha igen akkor a Way of the Strong-ot siman le kell speedrunolni mivel 1 azaz 1 ertelmes oka van a masodik fokozatnak, az ,hogy beeshet egy Yasakani vagy ha nem esik be veletlenul akkor a Return of the Gourd-nal biztosan kapsz egyet. Na onnan kezdve es ha unlockoltad a Way of the Demon-t erdemes vmi neked szimpatikus build-et elkezdeni osszerakni.

    Amrita farmolasra mindig a Marobashi a legjobb de mivel mar nyitott a WOTSTR ott tobb amritat kaphatsz. Ahogy olvasgattam sokan a Request from Ginchiyo-t farmolgatjak. Ha ott felhuztad magad egy kicsit akkor belekezdhetsz a DLC-kbe vagy siman megy elore a WOTSTR-on amig ki nem nyilik a Queen's Eyes amivel meg unlockolod a Way of the Demon-t.

    Az ochocko csak az eselyt javitja/javithatja. Ne foglalkozz vele. Nekem volt/van olyan buildem/gearem ami cca 600+ Luck es ott mar csak Divine meg Ethereal esik.
    De ezzel nem kell foglalkozni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák