Hirdetés

2019. március 24., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH

(#901) lbandi777 válasza sp8787 (#900) üzenetére

lbandi777
(tag)

Azt azért használod hogy ne bukd el a cuccokat?Vagy miért? Soha nem használtam még.Úgy szoktam csinálni ha valaki megakaszt hogy benyomom a gyors futást hogy felvegyem a lelkeket aztán visszafutok oda ahol leestem hogy ott dögöljek meg,és akkor a következő körben egyből föl tudom venni.

(#902) sp8787 válasza lbandi777 (#901) üzenetére

sp8787
(őstag)

Ha pl. van egy nyugosebb dupla boss szint es vmi nem stimmel akkor siman visszafoldolsz a Shrinehoz es replay. Vagy ha ugyanigy egy dupla boss szinten megnyiffansz a tulso vegeben akkor odatigerrunlosz es visszafoldolsz majd replay.

(#903) lbandi777 válasza sp8787 (#902) üzenetére

lbandi777
(tag)

Nem tudok elképzelni nyügösebb dupla bosst mint az egyik dlc-ben lévő madár+duplakardos faszi.Ott megropogtattam a kontrollert.Aztán biztos lesz még itt abyssban 1-2 érdekes felállás.

(#904) sp8787 válasza lbandi777 (#903) üzenetére

sp8787
(őstag)

999-ik szint ha akarod nezd meg elore mi az ottani parositas. Na az az igazi ubersz*patas. Egyebkent 10 szinetkent duplaboss egy ido utan ,ugyhogy erre keszulj. Vannak kegyetlen izzaszto parositasok ha nem cheese-elsz az biztos. En meg most nem nagyon haladok a DSR miatt de majd megyek en is szenvedni. :D

(#905) lbandi777 válasza sp8787 (#904) üzenetére

lbandi777
(tag)

"cheese-elsz " Ez mit is jelent ebben a játékban pontosan?

(#906) sp8787 válasza lbandi777 (#905) üzenetére

sp8787
(őstag)

Kinek mit. Amit en hanyagolok az a Sloth, Living Weapon, barmilyen knockdown pl Guardian Talisman -> Daiba Washi vagy Paralytic Groundfire vagy pl. a Kunai dobalas meg az egyik legnagyobb cheese....etc.
Vagy pl. a Mysterious Samurai-nal az Abyssban ha korbe futsz akkor nem tamad. Ilyenekre gondolok.

Tehat lehetoleg csak a sima melee maradjon meg a skillek. Kb nalam ezt jelenti.

(#907) lbandi777 válasza sp8787 (#906) üzenetére

lbandi777
(tag)

Én mindent használok,kivéve living weapon illetve nem dobálok.Így is néha agyfaszt kapok.Pedig ds.1-3 lement lvl1-en.Már van benne szerintem úgy 200 órám de annyit játszottam a from játékokkal pajzs nélkül hogy egyszerüen nem áll rá az agyam hogy itt védekezni kéne inkább ki akarok térni, de itt még ha elugrik a boss és a levegőben van akkor is utánam fordul és persze one hit-el.

(#908) sp8787 válasza lbandi777 (#905) üzenetére

sp8787
(őstag)

Az Abyssban ezek a nehezites levetelk akkor kezdenek megnehezedni amikor mar megjelennek a sima meg a Red Magatsu Warrior-ok es folyamatosan ilyen side gauntlet-eket dob. Pl. a hajon ahol eloszor harcolt az ember Onryoki-val ott alig van hely es dobalja be az enemyket. Na azok nehezebbek mint jopar mission.

(#909) sp8787 válasza lbandi777 (#907) üzenetére

sp8787
(őstag)

Itt ha blokkolni kell akkor blokkolni kell csak figyeld a staminadat. Egybkent ha csak siman jatszol sokkal nehezebb sztem mint a DS. Egy rossz dontes es ohko.

Vagy vegyuk pl Date-t, a DSben egy hasonlo bossnal mit kell csinalni? Szepen parryzed vagy hasznalod a I-frameket es vannak a a toknyilvanvalo windowk amikor beszviszel 1-2 utest. Na ez itt osszehasonlithatalanul nehezebb. Le kell vinni a staminajat es azutan tudsz vele vmit kezdeni, vagy ha nincs eppen LW modban akkor is a Backwave Tempestet hasznalhatod ami sokkal nehezebb mint egy sima parry a DSben. Vagy pl. vegyuk Maria-t akit sztem nem is lehet parryzni legalabbis en meg nem probalnam.

(#910) lbandi777 válasza sp8787 (#909) üzenetére

lbandi777
(tag)

Főnök,az számít a katanánál hogy heart helyett skill lett AA?Már nagyon untam a reforgot ,a skillt dobta 3x ,a heartot nem.sebzésben nem nagyon van különbség a másik kardhoz képest ahogy látom.Csináltam 1 ilyen margarin kardot.

(#911) sp8787 válasza lbandi777 (#910) üzenetére

sp8787
(őstag)

Ha a Skill meg a Heart egyforma akkor nem. Ha nem akkor igen. :)

Azt a CTA-t kell hasznalni amelyik statod a legmagasabb. De ha nem nagy a kulonbseg akkor nagyjabol mindegy.

(#912) lbandi777 válasza sp8787 (#911) üzenetére

lbandi777
(tag)

200-200 mindegyik.

(#913) sp8787 válasza lbandi777 (#912) üzenetére

sp8787
(őstag)

Akkor tokmindegy jo a Skill. Egyebkent az igazsaghoz hozzatartozik,hogy vhol olvastam ,hogy nagyon magas szinten es magas szintu fegyvernel mintha lenne vmi elneyeszo kulobseg. De ezt sose teszteltem raadasul ha van is azt se tudnam megmondani az honnan ered.

(#914) lbandi777 válasza sp8787 (#913) üzenetére

lbandi777
(tag)

Az érdekes az hogy most van 2 futsu kardom,azonos tulajdonságokkal,az egyik 310+49 A+heart ,a másik 309+48 AA skill-es,és szinte egyforma a sebzés.

(#915) lbandi777 válasza sp8787 (#913) üzenetére

lbandi777
(tag)

Te mit használsz a 6 futsu mellé?

(#916) sp8787 válasza lbandi777 (#914) üzenetére

sp8787
(őstag)

Persze mivel az egyik magasabb de alcsonyabb CTA-ju. Sztem ez normalis.
Egyebkent ha jol tudom a Fam A+ magasabb bonuszt ad mint az AA-.

Semmi extra a legegyszerubb 4(5) db Tate + Todo.
Lehetne sokkal jobbra alakitani de igy masodjara nem erdekel.

Soha nem hagyom el Todo-t meg a Tate-t! :D

The God of War Looks Down! :K

(#917) TIT

TIT
(PH! addikt)

Van valami értelme a szettnek vagy jó ha mindenből a legerősebb van?

(#918) sp8787 válasza TIT (#917) üzenetére

sp8787
(őstag)

Ha nagyon jo vagy akkor nincs de kb. az a lenyege a jateknak ,hogy ,hogy tudsz optimalizalni.

Ha elso vegigjatszasrol beszelunk ott tul sok nincs. Ha ossze tudsz pakolni pl. egy Warrior of the West + Kingo kombot akkor ok de ha csak az egyiket az is ok. Azzal a Way of the Strong es a Demon joresze is siman vegigviheto.

(#919) atainprison

atainprison
(fanatikus tag)

Dual sword a fő fegyóm és a skill-t kimaxoltam (jelenleg 99 a max). Melyik statra érdemes utána pakolni? Body vagy heart (én a bodyra gondoltam, mert ki-ből van elég viszont az extra hp mindig jól jön)?

(#920) sp8787 válasza atainprison (#919) üzenetére

sp8787
(őstag)

Heart vagy Strength, attol fugg melyik Dual-t hasznalod.

(#921) atainprison válasza sp8787 (#920) üzenetére

atainprison
(fanatikus tag)

Ok, thx.

(#922) sp8787 válasza atainprison (#921) üzenetére

sp8787
(őstag)

Gondolom vilagos miert irtam amit irtam.
Pl. egy Futatsu-mei Norimune & Hone-bami Toshiro-nal Heart de egy Dual Bloodstained Hatchets-nel Strength a masodik innate skalazodas.

(#923) atainprison válasza sp8787 (#922) üzenetére

atainprison
(fanatikus tag)

Igen értettem, köszi a segítséget.

(#924) TIT válasza sp8787 (#918) üzenetére

TIT
(PH! addikt)

Köszi.
A szett használatával se éreztem erősebbnek,sőt most már a living weapon nem is tölt vissza használat közben,ez a fránya macska meg mindig megöl,méghogy a legkönnyebb ellenfél. :W
A ninjahajakkal nem sokra mentem.

(#925) sp8787 válasza TIT (#924) üzenetére

sp8787
(őstag)

Melyik set-et probalod hasznalni egyebkent?
Azt ugye tudod ,hogy minden armornak van vmilyen stat kovetelmenye es ha ez nincs meg akkor nem csak az armor bonuszokat hanem a set-bonuszokat sem kapod meg.

(#926) TIT válasza sp8787 (#925) üzenetére

TIT
(PH! addikt)

Omnyo szett,azt tudom igen,de akkor nem is aktívak a tulajdonságai,de most majd arra a 2 tulajdonságra gyúrok.(body+healt asszem.)

(#927) sp8787 válasza TIT (#926) üzenetére

sp8787
(őstag)

Onmyo? Az melyik, az Omoikane's Grace?

(#928) sp8787 válasza TIT (#926) üzenetére

sp8787
(őstag)

Itt vannak a Set, Grace bonuszok: Nioh Sets and Graces

(#929) Rido

Rido
(lelkes újonc)

Nem vagyok jó angolból. Engem az érdekelne hogy az alábbi effektek közül melyik mit ad?
https://nioh.wiki.fextralife.com/Status+Effects

(#930) sp8787 válasza Rido (#929) üzenetére

sp8787
(őstag)

Felul vannak az elementek. Mindegyik ilyen alapban ad vmennyi sebzest es egy ido utan ha felahalmozodik az ilyen jellegu sebzes akkor elojon az elemnek megfelelo negativ hatas. Peldaul a Fire(Tuz)-nel egy ido utan vmennyire el kezd egni az ellen.

Amire ezt hasznalni szoktak az egy egyszeru cheese. Ugyanis ha 2 ilyen negativ hatast felraksz egy ellenre az a Confusion ,akkor staggereled vagy humannal nem tud Ki-t regeneralni tehat utheted ahol ered. Peldaul elkezded utni egy Fire Katana-val majd amikor elkezd egni fegyvert valtassz egy Water(Viz) Katana-ra es amikor az is felhamozodott akkor utheted ahol ered nem tud csinalni semmit egy ideig.

Egyebkent ezt szerintem ki kellene irtani a jatekbol.

Alul amik vannak azok a Poison(mergezes) a Paralysis az meg a Benitas egyik sem er gyakorlatilag semmit, ha ellened van Poison az semmi de a Para az lehet nyugos. A Stench az meg az amikor hasznalsz egy gyogyito itemet pl. elixir-t akkor oklendezes plusz 3s benulas a vege. Ezzel eloszor az egyik palyan talalkozhatsz amikor terdig kell gazolni a fosban. Utana az Abyssban.

[ Szerkesztve ]

(#931) Rido válasza sp8787 (#930) üzenetére

Rido
(lelkes újonc)

És úgy is jó ha a Lightning optos Katana-ra ráteszek Water amulettet?

(#932) TIT válasza sp8787 (#927) üzenetére

TIT
(PH! addikt)

Nem az,omnyo gear de van még egy omnyo.

(#933) sp8787 válasza Rido (#931) üzenetére

sp8787
(őstag)

Mindig felulirja rajta levot. Tehat ha Water van rajta es nyomsz egy Fire Talisman-t akkor Fire sebzes lesz. Ha a Water Katana-nal nyomsz egy Water Talisman-t azt is felulirja nem hozzaadodik.

Sot mivel a Talisman erosebb mint ami a fegyveren van ezert ertelemetlen olyan fegyvert hasznalni. Ha mge tudod oldani akkor le kell szedni.

(#934) sp8787 válasza TIT (#932) üzenetére

sp8787
(őstag)

De az sztem nem resze semmilyen set-nek csak majd az endgameben. Ennek sztem az egvilagon semmi elonye nincs. OK egy kcisit gyorsitja a cast-olast amugy meg olyan mintha nem lenne rajtad semmi armor mert kb annyit ved mint egy papirtorlo.

(#935) Rido válasza sp8787 (#933) üzenetére

Rido
(lelkes újonc)

És ha a Sloth Talisman-nal lelassítjuk az ellenfelet (ami Lightning és amit csak rá kell dobni az ellenségre) a kardra pedig Water Talisman-t teszünk (Water aura) akkor már létrejön a Confused?

(#936) sp8787 válasza Rido (#935) üzenetére

sp8787
(őstag)

A Sloth az nem Lightning az onmagaban ailment nem kulon meg pluszba Lightning is.Az ,hogy a Lightning is hasonlot csinal az mas. De gondolom ha ligntning shot-t nyomsz amig be nem indul az ailment es utan water katana akkor igen jon a Confusion.

(#937) Rido válasza sp8787 (#936) üzenetére

Rido
(lelkes újonc)

Ha Water alapú Guardian-t használok Nurarihyon a legjobb?
Összefoglalva a Build tehát annyi hogy a Talisman: Water-rel aurát teszek a fegyverre (vagy a Nurarihyon Guardian-t használok) ami által 20%-kal nagyobbat sebzek aztán az ellenségre dobva a Talisman: Lightning Shot-ot lelassítom (ilyenkor jön a Confused). Majd elkezdem őt támadni gőzerővel.

(#938) sp8787 válasza Rido (#937) üzenetére

sp8787
(őstag)

Fogalmam nincs sose hasznaltam. En Kato, Itokuri, Daiba-washi,Aya-komori, Narikama Tanuki amiket hasznaltam.

Egyebkent ha ugy erted ,hogy Nurarihyon-t hasznalsz ott csak akkor jon elo a Water sebzes a Guardian miatt ha LW-ben vagy, vagy a masik modszer ha a Guardian Spirit Talisman-nal kuldod neki.

Lenyeg a lenyeg 2 elementet kell egymas utan felvinni -> Confusion.

[ Szerkesztve ]

(#939) Rido válasza sp8787 (#938) üzenetére

Rido
(lelkes újonc)

Köszönöm. Végre kisakkoztam a megfelelő Build-et. :)

(#940) atainprison válasza sp8787 (#930) üzenetére

atainprison
(fanatikus tag)

Lehet rosszul emlékszem, most nincs előttem a játék, de mintha lehetne, olyan dual sword-ot gyártani, amin egyből 2 element van. Az nem okoz egyből Confusion-t?

(#941) sp8787 válasza atainprison (#940) üzenetére

sp8787
(őstag)

Igen ha jol emlekszem az utolso DLCvel kerult be. Nem tudom nem hasznalok/hasznaltam confusion-t. Ki kell probalni.

(#942) lbandi777 válasza sp8787 (#916) üzenetére

lbandi777
(tag)

Főnök,mi az a cucc ami visszaküldi a lőfegyverből kilőtt golyót a feladónak?

(#943) sp8787 válasza lbandi777 (#942) üzenetére

sp8787
(őstag)

A Yata Mirror-ra gondolsz? Az nem csak a firearm-okat kuldi vissza hanem mindent ami annak minosul.
A Kesztyure is ra lehet rakani egyebkent ha jol tudom.

(#944) lbandi777 válasza sp8787 (#943) üzenetére

lbandi777
(tag)

Márhogy rá lehet reforgolni?

(#945) lbandi777 válasza sp8787 (#943) üzenetére

lbandi777
(tag)

Vannak azok a buzinagy 4 kardos mobok amik árampt lövöldöznek,azt is vissza lövöm?Néha a sírba visznek.

(#946) TIT válasza sp8787 (#934) üzenetére

TIT
(PH! addikt)

Hát igen gyengébb mint ami rajtam van,de úgy voltam vele,hogy az erősebbekkel is meghaltam pillanatok alatt,akkor már mindegy és talán jobbak vannak rajta.
Mondjuk a legerősebb páncélok azért nem jók mert 10.8 a súlyuk és alig tudok gurulni.

(#947) Deck

Deck
(PH! félisten)

Ps4 platina mennyire nehéz? Van akinek már az?

PSN ID: deck91_x

(#948) atainprison válasza sp8787 (#943) üzenetére

atainprison
(fanatikus tag)

Nemsokára végzek a wots dlc-kel és kezdem a wotd-ot. Eddig egyáltalán nem craftoltam, csak olyan cuccokat használtam ami esett. Viszont érzem, hogy a wotd-nál már lehet kelleni fog. Általában jól átlátom a játékokban a craftolási rendszert, de a Nioh-ban még eléggé kínai. Visszaolvasva láttam, hogy már elég sokat írtál róla, szóval fogok még olvasgatni a fórumon, de nem tudsz esetleg egy olyan angol vagy magyar nyelvű oldalt, ahol szépen össze van szedve minden a témáról?

(#949) Djuree válasza Deck (#947) üzenetére

Djuree
(PH! félisten)

az alap nioh nem olyan vészes, de a dlc-k platinája kb. lehetetlen. van asszem olyan h legnehezebb fokozaton végigtolni a dlc-ket, sztem ez konkrétan lehetetlen. persze ha lehet segítséget behívni akkor nem annyira talán.

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#950) sp8787 válasza Djuree (#949) üzenetére

sp8787
(őstag)

A platina az tenyleg egy vicc, sztem senkit nem erdekel az egvilagon.

Meg lehet az csinalni soloban is siman, inkabb az a baj ,hogy sok minden mar konnyebb mint volt.
Amikor meg csak a Demon volt kinn akkor nem volt Kigetsu meg nem tudtal 750-re menni...etc.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  NIOH
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.