Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabi®

    addikt

    válasz horkovy34 #55645 üzenetére

    Egyáltalán nem tudhatjuk, maga a gamecube verte a konkurenciát, (ps2) én azt mondom, hogy azért előre felé menjünk, ne hátra, az meg hogy nagy elvárás egy 1440p dokkolva hát oké . . . Sztem egyáltalán nem az.
    A nintendo ott cseszte el, hogy volt egy jól működő külön ágazata a handheld konzoloknak, így magát az "asztali" konzolt tetszés szerint variálhatta. kinyírta a saját handheld piacát, és most kettőből gyúr össze egyet. Mivel itt a hordozhatóság is prior, ezért elképesztően kis keretek közé szorította magát . . . 2025-2026-ban nagy elvárás az 1440p ? :N

    #55646 Balazs Nem lehet megoldani, egy annyira komplex játékot is épp azért nem kapott meg a switch, mert mindenhol falakba ütköznének a portolást végző csapatok. Kihagytad még azt is, hoyg a nagy konzolok buffereltek is, ergo előre olvastak tonnányi adatot, és a mgehajtóban akkor mozdult meg a lemez, amikor kellett, vagy akár csak állt.
    Ezek az eszközök nem gramofonok, hogy pörög a lemez, és azzal arányosan jön a hang. Itt valamikor a lemez a gépben mozdulatlan.

    [ Szerkesztve ]

  • Sirandrish

    Topikgazda

    válasz horkovy34 #55645 üzenetére

    Miért lenne nagy elvárás egy ma már 3+ éve piacon lévő gép erejét várni valamitől ami még meg sem jelent, és ami valszeg minimum 2030ig ki kell hogy szolgálja a fejlesztőket is és a játékosokat is?

    Tudom hogy hordozható, tudom hogy keveset fogyaszt, de ezzel miért én foglalkozzak? Okozzon ez fejtörést a Nintendonak, ha már támadt egy olyan remek ötlete hogy a két piacot (HH és asztali), ő egy géppel szeretné megoldani..

    Mellesleg én még mindig azt mondom hogy az lenne a korrekt ha két verzió készülne belőle (mint a boxból). Vagy legyen egy erősebb verzió azok számára akik nem akarnak a buszon játszani, vagy egész egyszerüen legyen olcsóbb, ha már a legnagyobb fícsörét én mondjuk sose használom.

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák