Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horkovy34

    kezdő

    válasz Szabi® #55647 üzenetére

    Èn nem azt akartam mondani hogy 2024-ben vagy kèsőbb nagy elvárás lenne az 1440p! Hanem azt hogy ettől a hordozható akksiról működő gèptől az. Több szempont is van itt ami felett nem szabad átsiklani. Kezdjük mindjárt azzal hogy szerintem próbálnak majd minèl több üzemidőt kiprèselni hogy ne kelljen fèl óránkènt tölteni a gèpet mert lemerült. A másik meg hogy szerintem próbálják amennyire csak lehet olcsón összerakni a gèpet hogy a vásárlók számára amennyire lehet megfizethető legyen. Hisz tudod a Nintendo a hardvert sem árulja bukóval. :K A Gemecube-ot meg kár is tèmába hozni , hisz az egy teljesen más korszak volt más elvárásokkal ès más lehetősègekkel. Igazából a Nintendonak a 2 nagy gyártó mellett a Wii volt az egyetlen sikeres gèpe amit közèjük küldött. Már más utat járnak ès szerintem jól is teszik! :K Senkinek nem hiányzik egy ilyen Wii U-s fiaskó. Nekem az is volt ès nem akarnám azt mégegyszer! :N

    Megbízhatóságom itt megtekinthető!( kellett csinálnom egy új regisztrációt mivel a règi email címem jelszavát elfelejtettem ès nem tudtam hitelesíttetni itt az aprón!):https://hardverapro.hu/tag/horkovy24.html

Új hozzászólás Aktív témák