Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Shokkolo #46050 üzenetére

    Szia!

    Mindegyiknek van előnye és hátránya is :)Megosztom veled a személyes véleményem, kb 25 Switchem volt, 10 Lite, 10 V2 , és pár darab OLED.

    Switch Lite:
    Én is két éve egy sima Switch Lite-tal kezdtem.
    Előnye: Ez a legkisebb a három közül, nagyon kényelmes a kézben tartani. Ez a legolcsóbb. /bár most az infláció miatt jelentősen megugrott az ára/
    Én személy szerint nagyon szerettem TV-m nincs évek óta, monitorra meg nem kötöttem rá.

    Switch V2:
    Nekem is ez van jelenleg.
    Előnye: Ez már a Lite-tal ellentétben TV-re köthető, levehető Joy-Conok, ha hajlamos vagy rá játszhattok ketten is. (Én párommal elég sokat játszottam és némelyik játék nagyon szórakoztató tud lenni együtt).
    Jobb üzemidő, nagyobb kijelző a Lite-hoz képest.
    Hátránya: Kicsit nehezebb mint egy sima Lite, főleg női kéznek kényelmetlen lehet egy idő után.

    OLED:
    Rögtön a kérdésedre válaszolva:
    Igen megéri a felárat a V2-höz képest. Ugye az OLED kijelző káprázatos(van akit zavarnak a túlszaturált színek, de az emberek többségének tetszik).
    32 Gb belső tárhely van a Lite-ban is és a V2-ben is. Az OLED modell 64 Gb-os.
    Az akksi idő is jobb. Nagyobb kijelző. Viszont ugye ez lehet hátrány is akár a V2-nél felsorolt ok miatt. Női kézben akár kényelmetlen is lehet...

    Én 2 modellt ajánlok:
    Switch Lite és az OLED.
    A V2 és az OLED között olyan bagatell(kb 20.000 Ft) a különbség és sokkal többet ad az OLED modell.

    A Lite meg rögtön 50-60.000 Ft-tal olcsóbb mint egy OLED. És ha nem akartok ketten játszani meg nem gond ha kisebb a kijelző akkor a Lite lesz a legjobb választás.

    Amúgy kerestem neked teszteket, hogy egy random Switches Pokémon játék max fényerőn játszva milyen akksi időket produkál a három modell:

    Lite: 4 óra 34 perc
    V2: 5 óra 24 perc
    OLED: 6 óra 6 perc

    Remélem segítettem :R

    Ajándék csónak ne nézd a lapát!

Új hozzászólás Aktív témák