Új hozzászólás Aktív témák

  • tutuhawer

    őstag

    válasz crey #9398 üzenetére

    Én nagyon szívesen látnám a Philadelphiában aktívan, éles meccseken ,ha nem Phildaelphia-szurkoló lennék. Nagyon furcsa dolog ez. Óriási dolognak tartom, ahogy játszik, szívvel, csak húzom a számat, hogy ez pont Phillyben... Aztán láttam pár videót egy ép, egészséges Sam Bradfordról, és az nagyon komoly, ahogy passzol, de arra van éppen szükségünk, hát nem gondolom. Marha nehéz döntés előtt áll a főnök, az biztos, nagyon kíváncsi vagyok, hogy alakul. Nézem a PHI mobil alkalmazását meg a livestreamet is néha, a twitteren is lehet köevtni, hogy edzenek a csávók és mik a kilátások, egyelőre annyi jut nekem, hogy összekulcsolom az ujjaim és szorítok, hogy minden rendben legyen a szezon első meccsére. Többen is mondták már , hogy ha két irányítód van, akkor nincs egy se, de a Philadelphiában hol az az egy? Amikor van 4-5... Matt Barkley barátnőjét láttátok már? Gyermekének édesanyja, felesége, így pontos

    NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

Új hozzászólás Aktív témák