Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz A Zéé #6681 üzenetére

    be tudnád linkelni?
    elég furán hangzik, mert a Bloods az nem latin banda, hanem afro-amerikai, ott pedig nagyon nincs etnikai átjárás. A tetkóit most jól megnéztem, a neve van a hátán, meg még párszor, sok "$" jel és pénzzel kapcsolatos szimbólum, egy Puff Daddy szám az egyik karján, pénzzel, kártyával kapcsolatos tetkók a mellkasán és hasán. Persze van csomó, ami akármi is lehet: egy nyíllal(?) átlőtt kar képe 2x is fenn van pl. de ahogy most átnéztem a google banda-tetkóit, én nem találtam azonosságot. Azok többnyire a karon vagy a nyakon szoktak lenni, esetleg a felső testen, jól elkülöníthetően, hiszen azonosításra szolgál, H. teste meg egy rakás varrás. Szerintem bandatagot be se engedtek volna az NFL-be, nekem ez a sztori sántít. Bár, ha tényleg banda tag, nem lepődnék meg, ha nfl.com mélyen hallgatna róla, nade a többi hírforrás?

    Tény, hogy "rossz" társaságba járt, egész pontosan megőrizte a régi barátait és azokkal lógott.

    Az igaz, ha bandatag, ott egy ilyen tisztogatás nagy tisztesség, de könyörgöm, ennyire hülye nem lehet! Oké, hogy bandázik, de a banda is jobban jár, ha van egy korlátlan pénzforrású celeb a csapatban, mint ugyanaz az alak lesittelve, csak találnának mást, aki lepuffantja a csávót, nem? Persze, ezt mondja a karosszék-logika...

    Mindezt 23 évesen, áldott állapotban lévő menyasszonnyal, 40m dolláros szerződéssel.

    Hogy lehet valaki ilyen barom? Csak, hogy a banda felnézzen rám? Vagy mert az a srác csúnyákat terjesztett rólam? Nem hiszek az ártatlanságában de agyilag nem bírom felfogni, hogy valaki így képes legyen eldobni mindent...

    gaborh köszi, végre kis foci is lesz! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák