Új hozzászólás Aktív témák

  • hadam98

    senior tag

    válasz Wesder #7442 üzenetére

    A GP-be ebben a hónapban az MH Rise volt és talán a Mortal Shell amire azt mondom kellene… A PS Plus-ba ebben a hónapban a Back 4 Blood, DMC, Star Wars Jedi: Fallen Order amiket ki emelnék. Értem én, hogy ezekből már jött GP-be de ha külön vesszük akkor ez elég jó felhozatal. Folyamatosan jönnek Plus-ba jó játékok. Én szerintem a legnagyobb hülyeség lenne ha be tenné Day1 mert ezzel csökkenne a játékok minősége, hiszen főleg exkluzívokból ilyen áron is viszik mint a cukrot. Ráadásul itt van a Forspoken a nyakunkon, ami még a hónapba jön és exkluzív. Ja persze a Forspoken sokak szerint nem lesz jó, de én toltam a demót és szerintem elég jó cím lesz az. Ami alatta van technológia az pedig nagyon beteg. Én még mindig azt mondom, hogy amit az Xbox csinál az látszik, hogy nem jó. Aki egyjátékos játékokkal szeretne játszani egyszerűen a konkurens platform mint exkluziv játékok ilyen téren semmit nem tud felmutatni. Remélem, hogy komoly változásokat hoznak, kiváncsi leszek a mostani eseményre is. A Starfield ami idén kijön remélem, hogy nagyon jó lesz mert akkor talán látok valami esélyt, de az a baj az is egy olyan cím ami nem tőlük lesz olyan amilyen. Költenek pénzt fel vásárlásokra, de kiemelném megint, hogy valami mindig félre megy.. Amennyi idő és pénz elment a Halo-ra annyiból tényleg egy nagyon jó játéknak kellene lennie, de szerintem a Destiny 2 megeszi oda vissza. Hiába, az sajnos egy közepes játék lett és a live service része is nagyon alul maradt. Nem tudom mi lehet a probléma, de van, nem kicsi és ez szerintem tagadhatatlan.
    Jön még az a Redfall, de megint egy olyan játék ahol nem az egyjátékos részen van a hangsúly, nekem ez a legnagyobb problémám az egésszel. Nincs olyan cím.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák