Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz Pasany #42496 üzenetére

    Hát, ha nem ismered az adott PS2-es eszköz előéletét, akkor kb. semmiből. Azaz, csak használatkor bukik ki, de hát akkor már késő ahogy írtad :(

    Ha van másnak errer ötlete, ne tartsa magában.

    Eláztatott billenytyűzet simán problémás, de itt tudjuk róla, hogy mi történt vele.
    Ha DIN-en jó, (volt nekem is DIN-es mechanikus bill-em, imádtam, csak piszok hangos volt, mint egy mecha írógép majdnem, én is PS2 átalkítóval használtam) PS2-őn meg laggol, másik átalakítóval is érdemes lenne megpróbálni, de a legjobb próbadarab egy origi 1000 ft-os snassz PS2-es bill. lenne. USB-s billentyűzettel próbáltad ? :U

    Alapokokra beépített passzív és aktív védelmi megoldások. És ez már nem mai darab. :D

    Táp: jó dolog a tápteszter. :K
    Ugyanakkor egy jó multiméter se elvetendő.
    A terheléses-rövidrezárásos dolgot nem tudom se cáfolni/se megerősíteni.

    Erre írhatna valaki olyan, akinek vannak kézzelfogható tapasztalatai.

    Ami biztos, hogy számtalan különféle (Kodegánytól napjainkig) tápot próbáltam így beépítés előtt (sokat álltak), nem volt gondom velük, ami elindult, az jó is volt, egyet kivéve, az a legkisebb terhelésre nem indult, üresen viszont igen, szétszedtem, a panelen fáradás nyomok voltak, ha nem lett volna jó védelme, kidobta volna a füstöt, ez egy FSP Fortron 250-es táp volt (bő 10év+ aktív használat), és semit nem tett tönkre.
    Ismeretlen előéletű tápokat mindig megbontok, pont az ilyen dolgok miatt. :K

    (#42497) Pasany: az R5 3600 nem fogja beadni a kulcsot 70 foknál, sőt 90 foknál sem, eléri a határait (órajel/feszültség/hőmérséklet) és visszavesz.
    A 65 fokos limittel az FX szériára gondolhattál, azok se mentek tönkre ha 80 fokot elérték, ellenben az eszetlen Vcore adagolással meg lehett őket ölni (ezzel bármelyik CPU-t meg lehet), az első jel, hogy elszáll az IMC egyik csatornája, azt követi a másik is, és innentől dög a CPU, IMC nélkül üzemképtelenné válik.

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák