Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Neurotoxin #59 üzenetére

    "Már megint, teljesen őszintén húzod fel magadat a semmin. Ha a Micro köt szerződéseket másokkal az szerinted "szentségtörés", de ha a Sony teszi ugyanezt 3rd party stúdiókkal és utána felvásárolja azokat (lásd Returnal, Housemarque), az teljesen rendben van..."
    Ez itt csak 3 tárgyi tévedést tartalmaz:
    - nem húztam fel magam
    - nem szentségtörés(sehol nem is írtam ilyet), csak versenyjogilag aggályos
    - nem szerintem van rendben hanem a versenyjogi hivatalok szerint, legalábbis arra alapozva hogy nem blokkolták egyiket sem

    "Egyébként tudtommal nem volt olyan Acti cím, ami valaha is Sony ex lett volna (ha igen, majd valaki kijavít), a COD sem, csak voltak Sony ex tartalmak hozzá, de ezt már korábban kitárgyaltuk, igaz? ;)"
    És, szerinted hol állítottam valaha ennek az ellenkezőjét?

    UI: én is azt hittem eddig, de úgy tűnik, ha egy szókapcsolat bármelyik szakmában szakkifejezésnek számít(bár itt pont az volt a kifogás, hogy éppenséggel nem számít), akkor már nem is lehet az eredeti, köznyelvi értelmében használni, rögtön számon kérik.
    A végzettségem(és foglalkozásom) csak azért lett megemlítve, hogy aláhúzzam, közgazdasági fogalmakat tekintve közönséges nyelvhasználó vagyok(és senkitől nem várom el, hogy ezzel említés nélkül tisztában legyen, de ugyanezért ne is húzzon rám senki más szakma szerinti szakmaisági követelményeket)... Akit nem érdekel, nyugodtan átugorhatja amúgy...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák