Új hozzászólás Aktív témák

  • Amonka

    csendes tag

    válasz Shim #553 üzenetére

    Kedves forumosok.
    BUEK, azaz szeretetben, bekessegben, egeszsegben gazdag boldog uj evet kivanok mindenkinek.

    Mi is pipaztunk szilveszter ejjelen. En fel liter rumot ontottem az edenybe, es vizzel potoltam a megfelelo szintig.(nekem 1 meteres pipam van) Barackos es cseresznyes dohanyt szivtunk. Nagyon jo volt.
    Nagyon bizgatja a fantaziam, hogy milyen lehet egy al fakher, vagy el basha markaju dohanyt szivni. Ezekbol lattam a hentesnel, Budapesten, igaz dragabbak voltak, de gondolom sokkal jobb minoseguek is. Szivesen kiprobalnek ugyanabbol az aromabol tobb markat is. Az interneten nezegettem, milyen boseg van dohanyvalasztekben, mi pedig csak azt a nakhla markat szivjuk, abbol is a legolcsobbat.
    HA valaki probalt mas markat is, kerem irjon tapasztalatairol.

    En a kg-os szenet szeretem hasznalni, amit konyhai gazegonel lehet meggyujtani. Ebbol is sok fajta van. nekem volt olyan, ami nagyon nehezen gyulladt meg, es nagyon hamar kialudt, a hamut erosen kellet lekaparni. Ki is dobtam a szemetbe. Most viszont egy sziriai(feher csomagolasu) szenem van, ami nagyon jol eg, es nagyon gyorsan meggyullad.

    Pusz mindenkinek

Új hozzászólás Aktív témák