Új hozzászólás Aktív témák

  • mtomi95

    senior tag

    Na ez a lila Naracom mostmár felidegesít!
    Több mint fél éve nem tud itthon senki online játszani, mert percenként felugrál a ping 300-ra...
    Öcsém minden hónapban plusz 5 ezreket költ mobilnetre azzal játszhatóbb...
    Egy hete voltam bent jelezni a hibát...
    Hívtak, hogy arról ők nem tehetnek, hogy routerrel nem jó a ping...
    Mintha fél évvel ez előtt nem az lett volna az első, meg minden héten 2x, hogy megnézzem, csak simán kábellel....
    Úgyis ugrál a ping 300-ig.
    Azt mondja a telefonba a nő, hogy húzzam ki a routerből a kábelt és 24 óráig és játszak online játékokon...
    Mondtam neki hogy ez egy egésznap nem fog menni is különben is, már kábelen mérve a ping teszt oldalon mindkét budapesti szerverrel, egyből 600 fölötti pinget mértem... Amit mondtam is a telefonban, de mint aki meg sem hallotta.
    Akkor legalább egy órára hagyjam úgy...
    Oké felmentem Cs 1.6-ra meg Source-ra magyar szerverekre. Azért nem a Go-ra, mert arra volt frissítés és még a végén arra fogták volna, hogy a Steam miatt laggolok...
    A játékban folyamatosan nézegettem specben a netgraph-os paranccsal ugyanúgy 300-as ping kiugrások...
    Üres magyar szerverrel.... és direkt több fajtát néztem meg....

    Erre ma napközben hívnak, hogy semmi hiba nincs leveszik a hiba bejelentést, mert hogy router.................. :W

    Hát nem létezik, hogy nem lehet megérteni amit beszélek...
    Azt mondja menjek be, nézzem meg, megmutatják szívesen, hogy jó...

    Mondtam oké, majd bemegyek aztán hozzatok egy laptopot bármit aztán lemérítek ott a ping teszten...
    Ha kijönnek, mert ugye fenyegetnek a kiszállási díjjal...
    Amúgy a lakás meg a szolgáltató között 2 perc séta van...
    Majd adok nekik érte egy gömbölyű rágót akkor ha nem nekem lenne igazam....
    De úgyis nekem van...

    Ennyire szar azért nem volt a Naracom sem, sosem. :O

    [ Szerkesztve ]

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

Új hozzászólás Aktív témák