Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz #44448768 #5201 üzenetére

    közjegyzői okiratban benne van hogy hazsonszerzési indítékkal nem lehet pályázni és kivitelezett rendszer a pályázatban befoglalt fogyasztási igény teljes vagy részeleges kiváltására szolgál. természetesen most nem azt jelenti, hoyg 5 év múlva éppen elmennek a gyerekek és lecsökken a fogyasztás akkor sittre tesznek, de az első pár évben jó ezt kikerülni én úgy gondolom.

    dranga (#5203)
    Persze kiskapuk mindig vannak, de már beszéltünk __ Zs__ kollégával múlt héten telefonon, szerintem ő is hasonlóan gondolkodik mint én, Jobb a békesség.
    Az hogy ha véletlenül fel kell ezt hozni egy bármilyen ellenőrzés során és erre hivatkozni kell amit leírtál,hogy pontosan mi minősül haszonszerzésnek, valamint a haszonszerzés mivoltját kell indokolni, akkor már régen rossz én azt gondolom,de ez az én álláspontom, mindenki úgy csinálja ahogy akarja.
    természetesen az eseti túltermelés nem gond, nekem is ezért van túllőve a rendszerem ,de 20- 30 % túltermelés már jelentős arányosítva, összegtől függetlenül.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák