Új hozzászólás Aktív témák

  • edeleny

    őstag

    Az MVM mindig tud meglepetést okozni!
    Szeptember 3. leolvasák az órát.

    Október 12, megkapom az elektronikus számlát. Kinyomtat, mailban visszaküld.

    Várakoz.

    November 30: Kérdés: helló valami válasz hol tart az ügy? Két hónapja ülnek rajta.

    November 30: értesítés kötbér kifizetéséről, hogy két hónapig nem válaszoltak!

    December 1: Hülye vagy nem töltötted ki rendesen, adószám bankszámla lemaradt! (nem így de én voltam a fax!)

    December 4. beírom az eredetibe, visszaküldöm! hmkenyilatkozatkukacmvmelosztoémészpaksponthu

    December 7: nem töltöttem ki rendesen, nem írtam be az adószámot, és a számlaszámot, ezért küldenek egy tök üres doksit, ahova nem csak az én, és az MVM adatait(adószám minden), de a letermelt energia mennyiségét, és annak árát is nekem kell kitölteni!

    December 8: Válasz az előző mailra: helló 3 napja küldtem vissza kitöltve, (csatolom mellékletként. Kérdés: ha a KÁT árat írom be nettónek (40,3 ft) akkor azt fizetik ki?

    Előre izgulok mi lesz!

    Más.
    Sajnos a családba névátírásra volt szükség.
    Időpontfoglalás ügyfélszolgálatra, na csak műszaki üggyel lehet online.
    Dokumentum letölt, elolvas, kitölt, visszaküld!
    Jön a válasz ezek lemaradtak töltsük ki, meg kell meghatalmazás, mert én írtam, nem az édesanyám!
    Kitöltve elküldve.
    Pár hét, szinte percre pontosan két válasz:
    MVM, nézzük át a szerződést, ha jó akkor aláírás nélkül érvényes.
    MVM Émász! Töltsük ki írjuk alá, postán küldjük vissza.
    Vissza írtam, hoyg csókolom, a másik levél szerint jó
    Azóta nem írtak vissza, lassan 30 napja!

    Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

Új hozzászólás Aktív témák