Új hozzászólás Aktív témák

  • Novics

    senior tag

    válasz func93 #1767 üzenetére

    Üdv Urak!

    Itt is jól megkérdezem, hogy a Fenix 2 milyen a gyakorlatban? Véletlenül belefutottam a Polar egyik órájába, aztán nekiálltam nézelődni, és hát... Tudjátok hogy van ez. Tech fórum. A sok hülye kütyümániás. :DDD Eléggé bezsongtam, hogy kellene valami jó kis cucc, amivel a bringázást, futást - neki kéne állnom -, gyaloglást, túrázást lehet trackelni, mérni. Erre még a Polar is elég lenne, viszont ha már lehet vele navigálni, ha van rajta térkép, akkor az huhú lenne, meg baromi jól is néz ki, szóval Fenix. Mivel baromi drága a 3, ezért beérem egy kettessel is, bár tény, hogy egy optikai szenzoros 3-as lenne az igazi. :DD De a pulzusmérés annyira nem létszükséglet, nem vagyok olyan tudományos sportoló.

    Szóval milyen a Fenix 2 a gyakorlatban? Teszteken, meg termékleírásban szupi-szuper, de irl is az? Mennyire bírja az aksija? Esetleg valami jó forrás, hogy honnét lehet olcsón - kevésbé drágán - megúszni. (Persze ha azt nézem, hogy kiváltja a km órát, meg egy túra gps-t, akkor talán nem is olyan sok, de a sima telefonos trackeléshez képest még így is egy vagyon.) Csak a Garmin HRM övét eszi meg, vagy igazából mindegy, csak menjen a BT köztük?

    A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

Új hozzászólás Aktív témák