Új hozzászólás Aktív témák

  • Petyyyyy

    addikt

    válasz customer114 #990 üzenetére

    Aha, ok. Ja, nem.

    Merőben más az ízlésed és ingerküszöböd, mint a nagy többségnek a topikban. De legalább valaki ezt a részt is képviseli.

    Ettől függetlenül egyet kell értenem az előttem szólókkal.
    Visszasírom azokat a pofátlan és súlyos, de kicsit rejtett oltásokat, amiket Jeremy el szokott ejteni egy-egy kritikusnak, újságírónak, rádiósnak vagy más ismert személyiségnek.

    Nem igazán látom a koncepciót a műsor szerkezetében - ami egyébként nem feltétlenül baj - nincs igazán ritmusa. Tesztek, hírek, sztárok, tesztek helyett tesztek, néha kis duma vagy az amerikai és megint tesztek.
    Teljesen biztos vagyok benne, hogy nem néztem elég amerikai töltelékműsort, ami majdnem érdekes is lehet, de inkább csak legyen háttérzaj, miközben gofrit sütsz a konyhában. Ezt a réteget viszont elfogadhatóan hozza a műsor. Hiába majd egy óra, mégis rövidnek tűnik. Nem enged belemélyüni, azonosulni a tesztekkel. Mint mikor új autóba ülsz, ami hipersuper, de még nem szoktad meg. Ellenben az ezeröcsivel, ami néha gonoszkodik, kitol veled, de úgy érzed a gépet, mintha te lennél McRae.
    A legjobb kifejezés amit találok rá: hígult.
    Nem találom azt a hangot, ami azt súgja: nincs megkötve a kezünk, akkora és olyan állatságot csinálunk, amilyet akarunk.
    A maga műfajában jó lehet a Grand Tour, de nem ezt várnánk tőlük, mert tudjuk, hogy jobbra, többre is képesek.
    Az ötödik rész mégis jobban tetszett, mint vártam.
    A torpedózás kifejezetten tetszett, jó móka volt. A mérlegelést sem mondanám rossznak, viszont James édességes vonalát egyáltalán nem értettem. Csak ott volt, de nem tettek pontot rá.

    Szerk: Mi lett jobb? A látvány.
    Hogy klasszikustól idézzek: Amit látok látvány, amit hallok halvány.

    [ Szerkesztve ]

    Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

Új hozzászólás Aktív témák