Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz #08205312 #107576 üzenetére

    Akkoriban sok embernek kiírta, hogy dolgozói csomag, akiknek szintén semmi közük munkáltatás szintjén a szolgáltatóhoz, másik topikban is volt erről szó, mások is igazolták, de ne foglalkozz vele, hogy a rendszer működött problémásan, ahogy sokszor máskor is.
    Ez a hozzászólásom egy valóban a telekomnál dolgozó személynek lett címezve: [link]
    Nem töröltem azt a képet, mert nem volt miért, ahogy mások sem a kapcsolódó írásukat, most is elérhető.

    4Grider: Nem vagyok pedig elfogult, mindig csak a véleményemet írom le, legyen az jó vagy rossz, arról nem tehetek, ha néhányan csak az egyik oldalt jegyzik meg, holott van bőven a másikon is,
    Nem nézem már más szolgáltatók kínálatát, mert a másodlagosnak használt, eltérő szolgáltatós SIM kártyámat eldobtam.
    Azonos kínálatban nyilván egyre olcsóbbnak kell lennie, ahogy nő az adatkeret, de nem azt hasonlítottam össze, hanem két eltérőt, amiből az egyik meg fog szűnni.
    Az szomorú, ha néhányan (tényleg kevesen, bár valaki már a sokadik regisztrációjával) már csak azzal tudnak vagdalózni, hogy biztos Telekomos dolgozó valaki, ha valamikor jót is ír arról.
    Nem szoktam kétszínűsködni, akkor is leírom a véleményemet, ha az nem mindenkinek tetszik, így nem lenne miért titkolnom, ha úgy lenne, de nincs úgy

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák