Új hozzászólás Aktív témák

  • 1430

    senior tag

    válasz xxcc #490 üzenetére

    Tudod, szívesen olvasnám, mik voltak még a problémák, mert ez a Westel felirat... Most nem kötöszködés képpen írok, de ez inkább ne írtad volna, mert úgy hangzik, mintha ez lett volna a legnagyobb problémád... :U Viktor válasza azt hiszem elég nyilvánvaló és logikus. Az egyik legnagyobb bajom az ügyfelekkel, hogy sokan nem tudnak komplexen gondolkodni, csak a saját bajukat látják. Írok egy példát. Idén már nem egyszer átrendezték a munkanapokat az ünnepnapok miatt. Íly módon például március 10-e (szombat) pénteknek minősült, március 16- (péntek) szombatnak. 10-én két féle hívást kapkodtunk fel. Az egyik, hogy ma lehet e használni a T-Perceket, amire a válasz egyértelmű nem (vagy legalábbis 7-22-ig nem), az ügyfelek másik része arra panaszkodott, hogy lement az egyenlege, pedig az automata szerint még vannak T-Percei (ugye értitek, miért fogyott le az egyenlege). Az egyik nőnél már nekem is elszakadt a cérna, mert olyan nagy hévvel rontott rám, mire úgy fogalmaztam, hogy az ünnepnapi átrendeződés miatt logikusan ma ''péntek'' van. Erre ő kiakadt, hogy nem kéne egyből hülyének nézem, mert ő vállalkozó, nem követi ezeket a napcseréket, és hogy mit képzelek magamról, hogy így beszélek vele... Akkor itt jött a sablon nyelvcsapás, és sikerült visszatornáznom a hangulatot a korrekt tartományba.

    Szóval ez a nő kitalálta, hogy mi miért nem küldtünk egy tájékoztató SMS-t, hiszen olyan sokszor küldözgetünk az ügyfeleknek SMS-t, most miért nem?! Csak egy SMS! Hát persze... 1 SMS szorozva 4.400.000 ügyféllel. Ekkora forgalom szilveszterkor sincs, és akkor is órákat késnek az üzenetek! :Y De ő csak egy SMS-ben gondolkodik. Hiszen ez a napcsere nem csak a T-Perceket érinti, hanem minden olyan díjcsomagot, ahol meg van különböztetve a csúcsidő. Tudok jobbat! Minden magyar állampolgár ajánljon fel nekem 1 Ft-ot! Csak egy forint, de akár lakást is tudnék venni belőle... Hmmm... ha jobban belegondolok, lehetne inkább 2 Ft? Annyira nem sok, és abból már akár 2-3 szobás is kijönne! :DD

    Gyakorlatilag xxcc problémája is hasonló, azaz ha a SIM a baj, akkor cseréljük ki ingyen. Csakhogy ez nem egy olyan hiba, ami befolyásolja a működést. Ennyi erővel akinek olyan régi SIM kártyája van, hogy még nem tud 250 db 16 karakteres nevet tárolni, akkor neki is cseréljük ki ingyen, mert neki ez fontos? Ez olyan, mint ha valaki a 3310-es Nokiája helyett egy például 2610-est kérne, mert ő nem tehet róla, hogy akkor nem volt kapható MMS képes telefon, de neki ma már fontos az MMS küldés-fogadás. Nyilván lehetséges a ''telefon csere'', de ezért fizetnie kell.

    Alternatívaként esetleg operátor logóként le lehetett tölteni a T-Mobile logo-t. Alkalmas volt rá a telefon?

    [Szerkesztve]

    ''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Új hozzászólás Aktív témák