Új hozzászólás Aktív témák

  • 1430

    senior tag

    válasz tl-x #427 üzenetére

    A Lefedettségi csoport nem tudott segíteni? Mert ha nem, és a megszüntetést választod akkor nem ''vagy'', hanem ''és''. Azaz le tudod mondani ÉS fizetned kell a megszüntetésért. Pontosabban nem a megszüntetés kerül pénzbe, hanem a kötbért kell kifizetned.

    Ha nem vettél rá készüléket, akkor mire kaptad a hűségnyilatkozatot? SIM ONLY akcióban vetted? Minden esetre ha felhívod a 1430-at, telefonszám és jelszóegyeztetés után meg tudjuk mondani a kötbér összegét.

    Még annyit megjegyeznék - de tényleg csak zárójelben -, hogy ahol az egyik szolgáltató térereje rossz, ott a többinek még lehet jó. Tehát ha a T-Mobile-nak rossz, akkor ''ez van''. Tudom nem hangzik jól, de egy cellát nem lehet csak úgy bebiggyeszteni. Mivel nem lehet egymás mellett két egyforma frekvenciákat használó cella, egy módosítás egész sor cellaátrendezést eredményezne. Éppen ezért ha nem cellahiba miatt nincs térerő, szinte semmi esélyt nem látok a fejlesztésre. Főleg most, hogy 3G hálózat építés folyik, így ha meg lesz hosszabbítva a 900-as (később az 1800-as) frekvencia, szerintem 2015-re (vagy inkább még előtte) le lesz kapcsolva a 2G hálózat. Vagyis nem fejlesztenek, ha 5-6 év múlva nem is lesz rá szükség. Te beleölnél valamibe több millió Forintot, aminek ideje sem lesz, hogy megtérüljön? Most biztos azt mondod, hogy akkor csináljuk vissza az egészet, de amikor megvetted a számot, feltételezem nem úgy vetted meg, hogy XY helyen fogod használni, működni fog ott? (Ha egy kis településen vagy dimbes-dombos helyen használnád a számod leginkább, érdemes rákérdezni vásárláskor a térerőre, amit térképen elég részletesen ellenőrizni lehet.) Abban lehet bíznod, hogy mielőbb eljut arra a 3G hálózat. Tudom, hogy ez reménytelenül hangzik, de több esély van rá, mint a 2G fejlesztésre. No persze akkor egy 3G-s mobilra is szükség lesz. Tehát ezt a bekezdést nem válasznak, inkább csak gondolatébresztőnek/vígasznak szántam.

    Érdemes lenne esetleg keresni valakit, aki szívesen átválalná a számot, és ha az Oda-Vissza Plusz-ra ezáltal már nem lenne szükség, akkor az lemondható... Én ezt a megoldást tudom javasolni. (Elő- és számlafizető módosítás 6000 Ft, a hűségnyilatkozat is átkerül.)

    [Szerkesztve]

    ''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Új hozzászólás Aktív témák