Új hozzászólás Aktív témák

  • Real_Necro

    veterán

    válasz t_a_m_a_s #11009 üzenetére

    Személyem szerint inkább az októbert támogatnám, helyszínre pedig Szentendre jó lehet, tavaly jártunk arra, bár skanzenben ha esik sok helyre nagyobb csapattal nem tudunk behúzódni. :) Kajáldának a Görög Kancsó Éttermet javasolnám, rendkívül finom Souvlaki táljuk van. :)

    Természetesen jó lehet Gödöllő is, bár kastélyon kívül nem tudom mi látnivaló van még arra. Eger szerintem rendkívül szép város, egy időben évente megfordultunk ott, a Vártól elkezdve a Bazilikán keresztül a Szépasszony völgyig bejárhatjuk az egészet. Utóbbi helyen egy kis borkóstolás is beleférhet. :) Tatáról sok ismeretem sajnos nincs.

    Másik topicban írtam ötletnek esetleg a Budapesti Állat és Növénykertet. Ott is elég sok időt el lehet tölteni, téma meg lenne bőven. :)

    Ja, ha nem gond, erre a talira már nem vállalnám be a fityegőket. :B

    Ropi:

    Ez elég durván fest belülről. Szerintem itt nem tudnánk enni, mindenki csak alkotna. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    „Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Új hozzászólás Aktív témák