Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sfdrakex

    nagyúr

    válasz viktorhu #71296 üzenetére

    Így van, de az 50 megás csomagok akkor is érthetetlenek.

    Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

  • Landsmann

    addikt

    válasz viktorhu #71296 üzenetére

    Nem az a baj, hogy hívás közben csak azon a kártyán lehetne aktív a net, hanem az, hogy a másik SIM-re beállított internet ellenére hívás alatt a híváshoz tartozó SIM-en irdatlan adatforgalom folyik. Mikor beszéltem az ügyfélszolgálattal, az alatt a pár perc alatt 3 db 51 megás csomag került a híváslistára. Mondtam is a technikusnak mikor visszahívott, hogy beszéd közben 3G-n ennyi idő alatt 150 megát forgalmazni fizikailag lehetetlen. Ezt ő is elismerte, de arra nem mondott semmit, hogy akkor mégis hogy kerül a híváslistába ilyen nagy adatmennyiség, ami nyilvánvalóan nem lett leforgalmazva. Szerintem itt két problémával álluink szemben, nem is tartom valószínűnek, hogy megoldódik. Egyrészről nyilvánvalóan a telefon szoftverében valami gond van, mert hívás közben miért küldözgetne adatokat ész nélkül, ráadásul mindig ugyanannyit. A másik dolog, nekem úgy tűnik, hogy a hiba valamilyen módon a Telenor adatforgalom számlálóját is becsapja, ezért jelenik meg ilyen hatalmas adatmennyiség, annak ellenére, hogy az adatforgalmazás a hívás felépülésekor 15-20 kb/s-el indul, de pár másodperccel később 0-3,5 kb/s-re csökken és marad is ennyi. Véleményem szerint összetettebb a probléma mint amilyennek tűnik. Ahhoz, hogy valós adatforgalmazás nélkül a számláló hatalmas adatmennyiséget számoljon, szolgáltatói oldalról is kell lennie valami hibának.

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák