Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crey

    MODERÁTOR

    válasz skyny #15422 üzenetére

    A megszokás nagy úr. Egy Canon user meg sírva könyörögne a Canonért, mert neki úgy logikus, ahogy megszokta az évek alatt. Na? :)

    Sarcasm: just one of the many services I offer.

  • #40935168

    törölt tag

    válasz skyny #15422 üzenetére

    Bakker először azt hittem Ropi vagy. :)) *Ropi* könyörgöm válts avatart :D Szóval: én pont pár hete (nem is olyan sok) :) voltam így Ropival. Ödémahárom. Á mondom kézbefogom már, mindig is klassz volt a Canon ergonómiában. Lőttem egyet, nézem, forgatom, tekerem, semmi, izé... ööö... Ropi, hogy kell .. ööö .. UHHH :)) Gyilkos :DDD Gyorsan visszaadtam, mintha sütné a kezem. :D

    Pedig amúgy tuti rohadt jó motyó és meg vagyok győződve róla, hogy ez megszokás kérdése, nem pedig melyik jobb vagy rosszabb, de hogy ennyire kőbuta legyek egy Canon ugyanilyen kategóriájú vázhoz, hááát soha nem gondoltam volna. Rá volt ott írva mindenre a funkciója, de csak néztem, néztem, bámultam, wétéef. :)) Amikor visszasimult tenyerembe a saját vázam, "hubakker", fellélegzés. Soha nem gondolná az ember magáról, hogy hogy el tud szokni minden mástól, ha csak egyetlen fajtával lövöldözget. :U

    Ex kollégám ödémakettős, full szett, stúdió, természet, minden. Erős hobbifotós, jó képei vannak. Vett egy D610-et. FB-n röhögtem, hogy erősen szoknia kell, annyira más világ. :D

    Szerintem kellene használni vegyesben mindkét vázat vagy fél-1 évig elég gyakran, hogy erről relevánsan lehessen nyilatkozni, melyik a jobb abszolút értékben a másiknál, illetve még ez is csak 1 ember véleménye lenne, ebből kellene vagy 10-20 ilyen ember, az egyéni preferenciák kiszűrése miatt, a kézméretről nem is beszélve.. mindenesetre meglepő a "szomszédot" kézbefogni :DDD

Új hozzászólás Aktív témák