Új hozzászólás Aktív témák

  • Larry303

    addikt

    válasz forceberg #13781 üzenetére

    banding: hazudnék ha azt mondanám nem vettem még észre :) -de real issuenak semmikép sem mondanám.
    érdekes a szenzor amúgy a 7000eshez képest. ezt a részét az jobban bírta (shadow recovery) viszont a csúcsfényekkel sztem a 7100es jobban bánik, illetve az élesítést is jobban bírja. 7000esnél nem szerettem 50% fölé menni 1,8-2 radius mellett, itt simán tolhatom neki, bár azért ez is ronda lesz tőle ha nagyon megrántom. -ha kell küldök képet bandingről csak 100% látod, és akkor ha eléggé bebukott részről húztad vissza. Annyit még a szenzorról, hogy iso 2000-3200 között vettem észre különbséget ott tényleg jobban teljesít az új, szvsz nem is kicsit. bár aki csak szenzor miatt akarna váltani..khmmm :DDD
    obiktól féltem, hogy 24MP még jobban meglátom majd a gyengeségüket, nos ez viszont nagy csalódás volt -pozitiv értelmben- 16mm en széleken is penge (nyilván a saját ligájában) szal, az a cikk nem kamu, minden obim jobban teljesít rajta mint a 7000esen -ez lehet az aa miatt is, nemtudom, de végülis mindegy is.
    záridő: semmivel sem kell gyorsabban expoznom, mint a régin. általában próbálok reciprok környékén maradni, de a vr es üvegekkel lehet azért nyerni pár stopot. ekv 450re statikus témánál az én kezemmel 1/160-250 től kb...
    ha kellenek minták szóljatok dobok fel

    https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

Új hozzászólás Aktív témák