Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fero02

    veterán

    válasz haligábor #9421 üzenetére

    Ez nem azon múlik, h én milyen vagyok. Ha nem lenne bennem segítőszándék, akkor pl most se győzködnélek, h ne kezdj bele ész és megfelelő alap szintű tudás nélkül.

    Halvány lila ibolyád sincs, h merre kellene még csak keresni is a hibát (holott 10-ből 8 készüléknél ez van, ráadásul a topik és a net is teli van ilyen bajokkal, csak kellene kicsit kutakodni és olvasni). Gondolom arról megint csak nincs elegendő tudásos, h mivel kellene helyettesíteni a hibás alkatrészeket.

    Ezeken túlmenően nem hiszem, h szét tudod úgy szedni a monitort, h ne maradjon nyoma az illesztéseknél és sztem megfelelő szerszámaid sincsenek a cseréhez.
    Továbbmenve, mi van akkor, ha az még sem segít, amire én első körben gondolok? Fogsz tudni hibát keresni?

    Mérlegelni kellene a fillérbaszás helyett és olyanra bízni a készüléket, akinek van kellő hozzáértése és tapasztalata a hiba javításához. Vagy ha vmit elcseszel és amiatt sokkal drágább lenne a javítás végösszege, netalán kukázni kellene miatta a monitort, az jól érintene? Arról nem is beszélve, ha ne adj Isten megbasz az áram... Gondolkozzunk egy kicsit kérem. :R

Új hozzászólás Aktív témák