Új hozzászólás Aktív témák

  • Des1gnR

    őstag

    Sziasztok!

    Elég nehéz helyzetbe kerültem, remélem tudtok tanácsot adni.

    Elvállaltam egy webes munkát egy cégnek, de mint magánszemély. Egy weboldal + webshop és pár apróbb grafikai munka. A szóbeli megbeszélés alapján a webshop pár száz terméket tartalmaz, mert nem ez termeli a fő profitot, csak jelen szeretnének lenni az interneten. Ez alapján kiküldtem egy ajánlatot ahol a termékfeltöltést korlátlan számban határoztam meg mivel nem tudtam mennyi is lesz pontosan.

    A munka lassan haladt, főként a késői email válaszok miatt, de elkészült a weboldal és a webshop is majdnem ezer termékkel. Ekkor kaptam még egy adag terméket amiket egyesével fel kellene tölteni, de megírtam a főnöknek, hogy ez már nem fog menni és a megállapodásunkból ezt a részt húzzuk ki. Ami eddig fel lett töltve azt nem kell kifizetnie, de többet nem tudok. 1 hónap alatt több emailt is írtam neki ezzel kapcsolatban és közöltem, hogy a további anyagikat pedig rendezzük, de egyre sem érkezett válasz. Természetes email jött tőle, melyben újabb munkát kért, de a kérdéseimre nem válaszolt.

    A napokban úgy döntöttem, hogy letiltom a weboldalakat és a facebook oldalt, de ekkor rá kellett jönnöm, hogy elvették az FTP hozzáférésemet. Szerencsére még volt egy tartalék hozzáférésem és azzal töröltem az index fájlokat így a weboldal látszólag nem élt. Máris érkezett az email, hogy nem mennek a weboldalak, de a másodlagos jogosultságom is törölve lett, majd a teljes munkámat lemásolták egy új cms rendszerre amihez nincs hozzáférésem. Gyors voltam így a webshopot még tudtam törölni, de a weboldal 80%-ban így is működik és nincs hozzáférésem semmihez.

    A főnök személyes és munka emailcímén jelszót változtattam addig amíg nem rendeződik a dolog.

    Most itt tartunk. Mi tévő legyek?

    Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

Új hozzászólás Aktív témák