Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Dell XPS #19156 üzenetére

    Szia. A tartozás nem évül el. Ez tévhit. A tartozás mind addig fennáll még ki nem fizetik. Az 5 év elévülés csak a bírósági úton történő végrehajtásra vonatkozik, végrehajtó cégeknél ez nem él. Általában végrehajtótól végrehajtóra vándorol évekig, növelve a tartozás összegét. PP úton hivatkozhatsz elévülésre, de akár hónapok is eltelhetnek, mire a bíróság dönt, addig a végrehajtó cég nem pihen. Édesanyámnak vettem fel hiteleket 6éven keresztül,magas közüzemi tartozás kifizetésére,mondván majd ő fizeti,hát mint kiderült pár éve,halála után,hogy nem fizette mégsem fizette, így miután fizettem már jó pár adósságot az elmúlt 10évben, megjártam ezt a rögös utat. A munkahelyi letiltással az a baj,hogy azt is munkahelyről munkahelyre cipeli az ember,ugyanis a leszámoltatási papírok mellé mellékelik,amit le kell adni. Fizetésből 33%-ot vonhatnak,több tartozás esetén max.50%-ot! Ha a munkahelyi letiltás nem jár sikerrel, akkor legvégső esetben a bankszámlát inkasszózhatják,ami rosszabb mint a fizetésből letiltás.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák