Új hozzászólás Aktív témák

  • PeTeR_33

    tag

    Sziasztok!

    Véleményezést kérnék.

    11 hónappal ezelőtt vásároltam egy 1 éves Passatot egy Óbudai Volkswagen kereskedésben.
    Az első lök hárítjóa meg volt húzva.Vallalták hogy lefényezik.Megcsinálták.
    Eltelt 11 hónap 2napja reggel nézem hogy a lök hárítón 4-5cm hosszan meg van repedezve a fényezés.
    Hívom a szalont.Hogy van ez így megcsinálva,össze van mocskolva.Szidtam a munkájukat.
    Mivel 300km re van tőlem a kereskedés kérték hogy csatoljak képeket a sérülésről.
    A képek alapján megállapították hogy a lakk réteg repedését egy kő ütése okozhatta.Melyek egy másik kereskedés is megerősített.
    Értetlenül álltam a dolog előtt hogy egy közel 10 milliós autóban egy kavics ilyen kárt tud okozni.A mai napig nem tudom jogosan reklamáltam e.

    De a kereskedő felszólított arra hogy fejezzem be a cégük pocskondiázását mert könnyen a bíróságon találhatom magam.

    A miatt hogy laikusként én a fényezést becsméreltem holott egy kő okozta a hibát jogilag elő tudnak venni?Ha igen miért?

    [ Szerkesztve ]

    , GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

Új hozzászólás Aktív témák